Okropne! Zakonnica wybierała najbardziej posłuszne dzieci dla księży pedofilów

Okropne! Zakonnica wybierała najbardziej posłuszne dzieci dla księży pedofilów Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=m7ZKtWQOpG0

Księża pedofile z Argentyny mieli wsparcie zakonnicy, która teraz chce zostać zwolniona z aresztu. Kosaka Kumiko i jej obrońca właśnie wystosowali wniosek. W ciągu kilku godzin sąd zdecyduje, czy przychyla się do postulatów oskarżonej.

Księża pedofile w Instytucie Provolo w Mendozie dopuścili się brutalnych gwałtów na głuchoniemych i niesłyszących dzieciach. Pomagała im w tym zakonnica, która wybierała spośród niepełnosprawnych te, które były jak najbardziej uległe. Brutalne sceny z Instytutu przeniosły się do sądu, który może się przychylić do wniosku oskarżonej. Prokuratura uważa, że zwolnienie jej z aresztu może utrudnić dochodzenie.

Księża pedofile z Argentyny wspierani przez Kosakę Kumiko. Czy sadystyczna zakonnica ma szansę na wolność?

Kosaka Kumiko chciałaby odpowiadać z wolnej stopy. Kilka godzin temu media poinformowały o złożonym przez jej obrońcę wniosku o uwolnienie z aresztu. Została pozbawiona wolności na czas dochodzenia w celu zachowania środków zapobiegawczych. Prokurator Gustavo Stroppiana nie chce, aby zakonnica odpowiadała z wolnej stopy. W jego ocenie, mogłaby ingerować w zeznania dzieci, które zdecydowały się opowiedzieć o brutalnych wspomnieniach z czasów pobytu w Instytucie. Jeden z chłopców miał bać się tego, że zakonnica w każdej chwili może znów go zaatakować. Prokurator boi się także, że kobieta będzie chciała uciec z kraju. Zakonnica została oskarżona o pomoc księżom w doprowadzeniu do współżycia z nieletnimi oraz za ukrywanie naruszeń w placówce. Po tym, jak sprawę ujawnił dziennikarz Martin Ahumada, Kumiko zaprzeczyła wszystkiemu, sugerując, że jest obecna w placówce tylko po to, by czynić dobro. W sprawie oskarżonych jest dwanaście osób, a sprawa jest na tyle głośna, że mówią o niej media na całym świecie.

Potwory w sutannie

Kosaka Kumiko urodziła się w Japonii, a z rodzicami przybyła do Argentyny czterdzieści lat temu. W 2000 roku postanowiła wstąpić do zakonu. Od 2004 roku była związana z Instytutem Provolo. W 2008 roku po raz pierwszy zgłoszono, że w placówce dzieci są molestowane. Sprawę jednak umorzono. Kolejni świadkowie zgłaszali, że w placówce dzieje się coś złego. Gdy po raz drugi złożono wniosek, na miejscu okazało się, że dzieci - głuchonieme i niesłyszące były molestowane i gwałcone przez księży. Ponad 20 niewinnych i niepełnoprawnych dzieci w wieku 10-12 lat przez wiele lat przeżywało koszmar. Oskarżeni księża to 82-letni Nicola Corradi i 56-letni Horacio Corbacho. 82-latek był już wcześniej oskarżony o pedofilię we Włoszech, dlatego został przeniesiony na placówkę w Argentynie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bestie z Mendozy

Zakonnica pomagała mężczyznom w gwałcie. Pod pretekstem "opieki" nad dziećmi w Instytucie, karciła je i biła. Te, które się buntowały - były bezpieczne. Te, które poddawały się karom były "wysyłane" do łóżek księży. Nie wiadomo, czemu zdecydowała się pomagać w gwałtach na dzieciach. Sceny jak z horroru, które odbywały się za murami Instytutu wychodzą teraz na jaw. Za sprawą dochodzenia, pokrzywdzeni zaczynają mówić, co się działo, gdy pod pretekstem opieki, były bite i zmuszane do seksu. Jedna z poszkodowanych opowiedziała przed sądem, że była regularnie gwałcona. Odbywało się to tak często, że doznawała krwotoków. Zakonnica zakładała jej za każdym razem pieluchę. Kosaka Kumiko w maju 2017 roku oddała się w ręce policji. Chwilę wcześniej zarzuty odpierała, argumentując, że z powodu mody podejrzewa się duchownych o pedofilię. Jednym z najtrudniejszych dla Kościoła katolickiego momentów był wybór Papieża Franciszka. To on, zaczął rozmawiać o problemie i postanowił odkryć ciemne grzechy księży, rozmawiając jednocześnie z ofiarami. Najbliższe godziny pokażą, jaką decyzję podejmie sąd w Argentynie i czy zakonnica do końca procesu pozostanie za kratami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz Lemański o śmierci Kaczyńskiego: "Wszyscy odetchniemy z ulgą"
  2. Tadeusz Rydzyk zamieszany w ogromną aferę! Usunęli niewygodnego człowieka
  3. Przełomowe słowa papieża Franciszka o seksie. "To nie grzech"
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News