Książę ma nieślubne dziecko. Nie uznał ojcostwa

Książę ma nieślubne dziecko. Nie uznał ojcostwa Źródło: Screen/youtube/ Best Documentary

Książę miał nieślubne dziecko. Z pewnością wiele osób nie ma nawet o tym pojęcia, lecz rzeczywiście jest to prawdą. Ostatecznie podjął decyzję i nie zgodził się uznać ojcostwa.

Książę ma nieślubne dziecko. Choć królewskie rodziny robią wszystko, co tylko mogą, by unikać wokół siebie skandali i wszelkich kontrowersji, czasem jest to po prostu niemożliwe do wykonania, zwłaszcza w takiej sytuacji. 

Z pewnością wiele osób będzie w szoku, jednak to prawda. Książę Monako, Albert II Grimaldi ma nieślubne dziecko, a jak donoszą zagraniczne media - nawet dwoje. Ta wiadomość wywołała gigantyczny skandal i rozpisywały się o niej wszystkie tytuły na całym świecie, a na tym nie koniec kontrowersji w tej sprawie. Okazuje się, że Albert podjął zaskakującą decyzję i oficjalnie postanowił dwukrotnie nie uznać ojcostwa.

Książę Monako, Albert ma nieślubne dziecko. Nie uznał ojcostwa

Wszystko wydarzyło się latem 1991 roku. Książę Albert poznał wtedy na turnieju tenisowym Tamarę Rotolo. Pracowała jako kelnerka i miała męża, to jednak nie przeszkodziło jej w przelotnym romansie z Albertem. Obydwoje postanowili nie kontynuować swojej znajomości, jednak szybko okazało się, że kobieta zaszła w ciążę. 

W marcu 1992 roku urodziła się Jazmin. Kelnerka przedstawiła maleństwo księciu, ten jednak zrzekł się ojcostwa i nie uznał jej za swoje dziecko. Sytuacja pozostawała nierozwiązana aż do 2006 roku, gdy po rozmowie z rodziną królewską książę postanowił zaakceptować córeczkę, nadając jej swoje nazwisko. Wywołało to gigantyczny skandal, jednak na tym wybryki Alberta się nie zakończyły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To niejedyne nieślubne dziecko księcia

To jednak nie był koniec skandali na królewskim dworze. W 2003 roku na świat przyszło jego kolejne dziecko - tym razem synek - którego mamą jest Nicole Coste - stewardessa, z którą miał romans. Albert tym razem obiecał, że uzna dziecko, z czasem jednak zmienił zdanie. 

Książę nie dotrzymał obietnicy, a jego kochanka w przypływie wściekłości postanowiła wyjawić całą sprawę mediom. Wokół księcia Alberta rozpętała się prawdziwa burza, społeczeństwo bowiem nie do końca wybaczyło mu jeszcze poprzedni wybryk. Ostatecznie w 2005 roku zdecydował się oficjalnie uznać syna, z którym aż do tej pory utrzymuje dosyć luźny kontakt. 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

Źródło: Interia

Następny artykuł