Królewski ślub zbliża się wielkimi krokami. Książę Harry i Meghan Markle zostaną mężem i żoną, a ten szczególny moment będzie obserwował cały świat. Wyciekła właśnie tajemnicza instrukcja dla wszystkich gości. Taka uroczystość nigdy nie jest spontaniczna – znamy szczegółowe instrukcje. 

Książę Harry niedługo zostanie szczęśliwym małżonkiem swojej ukochanej, Meghan Markle. Zanim jednak powiedzą sobie sakramentalne: „tak”, czeka ich długa uroczystość, w ciągu której wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Cała ceremonia, zgodnie z wieloletnią tradycją, odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Przygotowania do ceremonii obowiązują nie tylko rodzinę królewska, ale również…  wszystkich 2640 gości!

Książę Harry i Meghan Markle wkrótce będą małżeństwem

Wiemy, jakie zasady ich obowiązują. Każdy z gości dostał dokument ze szczegółowym spisem rzeczy, do których musi się dostosować w trakcie zaślubin księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Jeśli chodzi o ubiór mężczyzn, to jest całkiem sporo zasad. Przede wszystkim wszyscy są zobligowani do włożenia garnituru. Kobiety natomiast muszą postawić na elegancką sukienkę i obowiązkowy kapelusz. Co więcej, nikt ot tak sobie nie wejdzie tego dnia do kościoła – każdy z gości będzie musiał wylegitymować się dowodem osobistym lub paszportem. Do tego nikt nie może robić zdjęć – ta rola należy wyłącznie do amerykańskiego fotografa z polskimi korzeniami Alexiego Lubomirskiego.

Jeśli chodzi o resztę zasad –  żaden z zaproszonych nie powinien przybyć na ślub autobusem lub pociągiem – co więcej goście absolutnie nie mogą pojawić się z bagażami. Kobiety mają mieć przy sobie jedynie torebkę.

Zastanawiacie się, co można dać parze książęcej na prezent ślubny? Otóż książę Harry i Meghan Markle mają jasno sprecyzowaną preferencję. Chciałaby aby w ramach prezentu wszyscy przekazali datek na wybraną przez nich organizację charytatywną.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki w 2017: Nie wprowadzę żadnych podatków. Wczoraj: Będzie nowy podatek
  2. Angelina Jolie miotała się w drgawkach, straciła przytomność
  3. Wyciekły skandaliczne listy! Mateusz Morawiecki jest SZANTAŻOWANY, wiemy przez kogo
  4. Protestujący w Sejmie mają dość! Wzywają do obalenia PiS
  5. Z ostatniej chwili: Historyczny przełom ws. Amber Gold! Wassermann właśnie ujawniła sensacyjną notatkę

17 królewskich dzieci, którymi zachwyca się cały świat


Najzabawniejsze hasła propagandowe PRL [ZDJĘCIA]