Książę Harry jest przerażony. Meghan Markle skończy jak księżna Diana?!
Bartłomiej Chudy - 15 Grudnia 2018

Książę Harry jest przerażony. Meghan Markle skończy jak księżna Diana?!

Meghan Markle pozostaje od wielu miesięcy na medialnym świeczniku. Amerykance, która po majowym ślubie z księciem Harrym dołączyła do rodziny królewskiej, tabloidy z całego świata przyglądają się ze szczególną wnikliwością. Markle z trudem znosi presję, odbija się ona również na jej mężu.

Meghan Markle wciąż zbiera uwagę mediów z całego świata. Prym wiodą brytyjskie tabloidy, z racji bliskości i kontaktów z dworem. Regularnie nawiązują do Markle, w najbardziej błahych sprawach.

Medialny "świecznik" męczy Meghan Markle

Życie na medialnym świeczniku przez dłuższy czas prędzej czy później odbija się na zdrowiu opisywanych bohaterów. Trudno bowiem wyobrazić sobie niewzruszonych, twardych jak skała, bohaterów kolejnych artykułów utrzymywanych w atmosferze skandalu, czy sensacyjnej plotki. W przypadku Meghan Markle i książę Harry'ego sprawa wygląda poważnie. Część powtarzanych od dłuższego czasu doniesień ma swoje odbicie w rzeczywistości. Tradycyjny, konserwatywny dwór nie był od początku optymistycznie nastawiony do wybranki księcia. Meghan pochodzi bowiem z innego kraju, jest mulatką, a zwłaszcza rozwodniczką. Jej kariera filmowa również nie spotkała się z nazbyt przychylną opinią w Windsorze. Nie przeszkodziło to parze, którą połączyło prawdziwe uczucie. Majowy ślub transmitowano na cały świat, a Meghan Markle z miejsca trafiła na nagłówki tabloidów prasowych i internetowych.

Obawy księcia Harry'ego. Widział co przechodziła jego mama

O ile na początku mówiło się o tym, że jej pozycja na dworze rośnie, dzisiejszy przekaz jest mało optymistyczny. Co chwila z Wysp docierają informacje o "wytykaniu jej gaf, wszczynaniu konfliktów, czy posądzanie o nieprzyjemny charakter". Taki przekaz niepokoi księcia Harry'ego. Z ostatniej relacji "US Weekly" wynika, że medialna presja nad małżeństwem Meghan i Harry'ego jest wielka. Martwi go fakt, że niewiele można z tym zrobić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
- On czuje presję wiszącą nad ich małżeństwem. Jest bardzo sfrustrowany tym, że niewiele można zrobić - donosi informator "US Weekly". Na nic zdaje się póki co trzymania żony z dala od medialnych prowokacji. Negatywny kontekst nakręca się w mediach samoistnie. Meghan stała się łatką, osobą, której można przypinać coraz więcej. Nic dziwnego więc, że padają w jej kontekście porównania do księżnej Diany. Swego czasu była ona również na świeczniku. W odróżnieniu od Meghan nie mogła jednak liczyć na przychylność rodziny królewskiej. To sprawia, że ks. Harry boi się o zdrowie ukochanej. To po medialnej nagonce życie straciła mama księcia, Diana. Mężczyzna zrobi wiele, by nie dopuścić do powtórki w przypadku jego żony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niepublikowane zdjęcie ze ślubu Meghan Markle wyciekło do sieci. SZOK
  2. Meghan Markle prawie nigdy nie zmienia osobistej części garderoby! Szokujące tłumaczenie
  3. Ciężarna Meghan Markle szaleje na imprezie z celebrytami. Brytyjczyków zamurowało
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News