Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę

Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę Źródło: Screen/ YouTube.com

Książę Harry musi być zdruzgotany. Kobieta, która była z nim związana, wołała o pomoc. Niestety, nikt nie chciał jej usłyszeć.

Książę Harry wciąż nie skomentował śmierci Caroline Flack. Jednak okoliczności tego tragicznego wydarzenia musiały nim wstrząsnąć. Wszyscy wiedzieli, że dziennikarka boryka się z problemami.

Brytyjska dziennikarka, z którą w przeszłości spotykał się książę Harry, została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Rodzina Caroline Flack poinformowała media o śmierci kobiety, odmawiając odpowiadania na jakiekolwiek pytania. Początkowo policja również nie ujawniła przyczyny zgonu. Dzisiaj wiemy już nie tylko to, że brytyjska dziennikarka popełniła samobójstwo. Dziewczyna miała także problemy psychiczne.

Książę Harry stracił kobietę, która kiedyś była mu bliska

Książę Harry i Caroline Flack w przeszłości spotykali się ze sobą. Wczoraj brytyjskie media podały wstrząsającą informację - kobieta nie żyje. Ciało zmarłej znaleziono w jej własnym apartamencie, a okoliczności jej śmierci wydawały się niejasne i podejrzane. Sławna, brytyjska dziennikarka i prezenterka zmarła w wieku 40 lat. Wiadomo już, że popełniła samobójstwo.

Wciąż nie wiemy, co bezpośrednio skłoniło gwiazdę, z którą spotykał się książę Harry, do samobójstwa. Na jaw jednak wyszły fakty dotyczące zdrowia psychicznego prezenterki. Caroline Flack ostatnio przechodziła bardzo trudny okres. Jej związek z Lewisem Burtonem legł w gruzach po tym, jak Caroline pobiła swojego chłopaka. Mężczyzna, który jest profesjonalnym tenisistą pozwał dziennikarkę za napaść. Kobieta otwarcie też mówiła o swojej depresji i terapii farmakologicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszystko zaczęło się dzień po tym, jak wygrałam "Strictly". Tuż po przebudzeniu czułam się, jakby ktoś owinął moje ciało folią spożywczą. Nie mogłam wstać i nie mogłam pozbierać się przez cały następny rok. Czułam się idiotycznie, że było mi tak smutno, gdy właśnie wygrałam najpopularniejszy show w telewizji i miałam taką niesamowitą pracę - powiedziała w wywiadzie.

- Ludzie patrzą na celebrytów i zakładają, że wszystko jest idealnie, ale jesteśmy tacy sami, jak wszyscy inni. Za zamkniętymi drzwiami każdy walczy z jakimiś emocjami. Takie jest życie - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. 6 województw najbardziej zagrożonych uderzeniem. Pojawiły się żółte alerty, państwowa jednostka bije na alarm
2. Dramat Dawida Kubackiego. Pilne oświadczenie Małysza do fanów i mediów, było naprawdę źle

Książę Harry musiał odczuć stratę Caroline Flack, ale najprawdopodobniej nie udzieli komentarza w sprawie jej tragicznej śmierci. Dziennikarka była prowadzącą "Love Island" od 2015 roku. Zmarła 15 lutego w wieku 40 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Co za pech Dawida Kubackiego. Polak nie wystąpi w drugiej serii, wielkie rozczarowanie w Kulm
  3. Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury

źródło: Teleshow

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News