Dziennikarze oniemieli i patrzyli z niedowierzaniem. Książę Harry wyśmiał ich, a następnie zrobił coś bezbłędnego

Dziennikarze oniemieli i patrzyli z niedowierzaniem. Książę Harry wyśmiał ich, a następnie zrobił coś bezbłędnego Źródło: instagram/sussexroyal /

Książę Harry zachował się w bezwzględny sposób. Najpierw wyśmiał wszystkich dziennikarzy, którzy długo w to nie dowierzali, a później zrobił coś co jeszcze bardziej nie mieści się w głowie.

Książę Harry po raz pierwszy od czasu wybuchu wielkiej afery z nim i Meghan w roli głównej wystąpił publicznie i niewykluczone, że było to już jego ostatnie wystąpienie jako pełnoprawny książę. Być może młodszy syn księżnej Diany chciał, by wszyscy doskonale go zapamiętali i dlatego pokusił się o absurdalne, jak na członka rodziny królewskiej, zachowanie.

Książę Harry po raz ostatni reprezentuje królową i wyśmiewa dziennikarzy? Bezwzględne zachowanie

Niespodziewana decyzja Harrego i Meghan Markle o życiu na własną rękę z dala od wścibskich mediów i samodzielnym dbaniu o fundusze wciąż rodzi wielkie emocje tym bardziej, że już niebawem sympatycy brytyjskiej rodziny królewskiej mogą przestać widywać młodszego syna Diany. W ostatnią środę Harry towarzyszył młodym zawodnikom rugby w trakcie gry na trawnikach królowej Elżbiety II i jak wielu spekuluje, mogło to byś jego ostatnie publiczne wystąpienie jako książę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nic zatem dziwnego, że obecni na wydarzeniu dziennikarze postanowili wykorzystać nadarzającą się okazję i dowiedzieć się od księcia jak najwięcej. Po grze w rugby, w czasie której książę nie stronił od żartów, miał udać się na stronę z reporterami, gdzie mógł odpowiedzieć na kilka pytań. W głównej mierze dotyczyły one obecnej relacji Harrego z babcią oraz jego planów na przyszłość. 

Przypomnijmy, że królowa miała nie wiedzieć o zamiarach wnuka i jego małżonki, a chęć wyprowadzki do Kanady ponoć jeszcze bardziej pogłębiła rzekomy konflikt rodzinny, szczególnie między Harrym a księciem Williamem. Dziennikarze oniemieli, widząc, że po usłyszeniu zadanych pytań książę Sussex najpierw zaśmiał się im prosto w twarz, a później uciekł do Pałacu. 

Dzisiaj grzeje: 1. 6-miesięczne dziecko utonęło w wannie. Matka była zajęta przeglądaniem internetu

2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Warto wspomnieć, że nie tak dawno Harry opublikował w sieci wideo, w którym zachęcał mężczyzn, by przestali "uśmiechać się i udawać, że wszystko jest ok" i chętniej mówili o swoich problemach. Wielu zaczęło wówczas spekulować jakoby film miał być sygnałem od księcia, że on sam przechodzi obecnie trudny czas, a jego ostatnie zachowanie zdaje się tylko to potwierdzać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
  4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
  5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię

Źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News