Książę George i księżniczka Charlotte skradli całą uroczystość! Wszyscy patrzyli tylko na nich

Książę George i księżniczka Charlotte skradli całą uroczystość! Wszyscy patrzyli tylko na nich Źródło: East News

Książę George i księżniczka Charlotte wzięli udział w rodzinnej uroczystości. Ślub księżniczki Eugenii stał się ogromnym wydarzeniem medialnym. Pomimo obecności wielu celebrytów i mediów, to właśnie dzieci stanęły w centrum obiektywów.

Książę George miał na sobie białą koszulę i granatowe spodnie. Księżniczka Charlotte ubrana była w białą sukienkę. Dzieci biegały beztrosko wśród zaproszonych osób, a fotografowie robili im na bieżąco zdjęcia. Rodzina królewska nie mogła oderwać wzroku od dzieci Kate i Williama.

Książę George z siostrą na zdjęciach z wesela. Kiedy wzięła ślub księżniczka Eugenia?

Nieprawdopodobna ilość gwiazd, które pojawiły się podczas uroczystości błyszczały przed obiektywami. Niektórzy zauważyli, że głośny ślub Harry'ego z Meghan nie zebrał tylu osobistości, co ceremonia Eugenii. Swoją obecnością zaszczycili je między innymi: Cara Delavigne, Robbie Williams i Naomi Campbell. Księżniczka Eugenia jest córką młodszego syna królowej Elżbiety. Właśnie powiedziała sakramentalne tak Jackowi Brooksbackowi. Mężczyzna jest handlarzem win. Od zawsze marzył o prowadzeniu sieci pubów na terenie Wielkiej Brytanii. Również ma związek z rodziną królewską - jest potomkiem baronetów. Eugenia ma dwadzieścia osiem lat i właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Jest córką Andrzeja - młodszego syna królowej Elżbiety. Wszystkie media są zachwycone strojem, w jakim wystąpiła księżniczka. Jej suknia, od brytyjskiego projektanta, dziś wzbudzała zachwyt u niemal wszystkich obecnych podczas ceremonii. Długa, biała, uszyta z ciężkiej satyny nieprawdopodobnie wyglądała, gdy wchodziła długimi schodami do kaplicy. Księżniczka schudła i wyglądała zdaniem wielu fenomenalnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Natychmiast media zaczęły informować o tym, że ślub Eugenii miał więcej przepychu od... ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. W maju, królewski potomek i gwiazda amerykańskiego kina powiedzieli sobie tak. Towarzyszyły im media na całym świecie, a entuzjaści ich romansu przybyli do Wielkiej Brytanii, aby na bieżąco rejestrować wystąpienia młodej pary. Wtedy, piękna Meghan założyła suknię od projektanta. W prezencie ślubnym otrzymała pierścionek, który kiedyś należał do Diany. Podczas uroczystości doszło do małej "wpadki" - włosy panny młodej dość niesforne, potargały się od próby zdjęcia welonu przez męża. Zabawny pastor, królewska elita i przede wszystkim ogromne wzruszenie pana młodego. Royal Wedding, czyli śluby członków rodzin królewskich wszelkich dynastii, wciąż budzą ogromne emocje. Szczególnie wielu entuzjastów obserwuje życie brytyjskiej królewskiej rodziny. Czy w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na kolejne, wielkie ceremonie?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawny dom Meghan Markle w niczym nie przypominał pałacu! W takich warunkach dorosła
  2. Oto pałac, który Meghan Markle dzieli z księżniczką Eugenią [ZDJĘCIA]
  3. Meghan Markle tego nie zapomni. Siostra narobiła jej publicznie strasznego wstydu
Następny artykuł