ksiądz potter
Wiadomości Pikio - 12 Lipca 2016

Znany ksiądz: "Demon powiedział mi, że nie wolno oglądać Harry'ego Pottera" (posłuchaj)

Ksiądz Olszewski, cytowany przez katolicki portal Fronda i przedstawiany jako autorytet, tłumaczył dlaczego według niego nie wolno oglądać Harry'ego Pottera. Jest zdziwiony, że tym razem inni klerycy potraktowali go jak człowieka ze średniowiecza. Przekonuje, że... demony powiedziały mu, iż podczas seansu Harry'ego Pottera opętują ludzi. 

- Będąc na rekolekcjach dla kleryków musiałem się bronić. Było pytanie czy Harry Potter to zło. Wyszedłem na jakiegoś średniowiecznego zacofańca u ludzi, którzy za chwilę mają być księżmi. Kultura masowa idzie jak walec nie oszczędzając nikogo - mówi ksiądz.

- Podałem żywcem przykład kobiety, która egzorcyzmowana została już tylko z jednym duchem, przyjeżdża znowu na egzorcyzm, a duchów jest znowu komplet. Mordowaliśmy się miesiącami żeby się z tym uporać, a to wszystko wróciło z powrotem. Ja się pytam duchów dlaczego, a one na to, że obejrzała Harry'ego Pottera - dodaje duchowny.

- Jedno obejrzenie Harry'egoo Pottera, jednej części spowodowało, że wszystkie duchy wróciły. A tyle się mordowaliśmy...Pani Rowling jest pierwszej wody satanistką - mówi zirytowany.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News