Ksiądz nakręcił film, jak uprawia seks z innym mężczyzną. Na ołtarzu w Kościele

Ksiądz nakręcił film, jak uprawia seks z innym mężczyzną. Na ołtarzu w Kościele

Takiej afery w kościele dawno nie było! Ksiądz chyba pomylił ołtarz z łóżkiem, bo to właśnie tam postanowił uprawiać seks. Na dodatek, był to stosunek z innym mężczyzną. Nagranie krąży po internecie, szokując wiernych na całym świecie. A co na to parafianie i papież Franciszek?

Ksiądz w jednej z irlandzkich parafii postanowił w nietypowy sposób wykorzystać kościelny ołtarz główny. Całe zdarzenie udokumentował sam, nagrywając film. Nie spodziewał się jednak, że nagranie trafi do sieci, a któryś z jego wiernych je odkryje. Sprawa trafiła do irlandzkich gazet i w krótkim czasie wszyscy Irlandczycy dowiedzieli się o oburzającej historii.

Ksiądz uprawiał seks w kościele - co na to papież Franciszek?

Na jaw wyszło, że proboszcz od dłuższego czasu miał homoseksualne związki z młodymi mężczyznami. Był aktywny na portalach dla gejów, co potwierdziło dwóch mężczyzn, którzy niedawno spotykali się z księdzem. Irlandzki kapłan spotkał się już z biskupem. Sprawą zajmie się policja, doszło bowiem do zbezczeszczenia miejsca kultu. Sam kościół oraz ołtarz główny będzie trzeba ponownie poświęcić. Nie wiadomo jednak, jakie będą przyszłe konsekwencje na życie duchowne mężczyzny. Papież Franciszek do tej pory nie skomentował zaistniałej sytuacji, choć na całym świecie zrobiło się o niej głośno. Sprawa jest dość delikatna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, w którym coraz więcej osób odsuwa się od kościoła. Tak bardzo szokująca i oburzająca afera nie odbije się z pewnością bez echa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O co chodzi?! Zaskakujące zdjęcie Kurdej-Szatan
  2. Czarna seria śmierci muzyków. Nie żyje już trzeci artysta
  3. Ujawniono największą tajemnicę Kuchennych Rewolucji! W Gessler aż się zagotowało
  4. Największy gwiazdor "M jak Miłość" nie wytrzymał. Zabrał głos w sprawie tragicznych warunków pracy na planie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News