Ksiądz wlewa w siebie piwo w pociągu a potem obraża wiernego. "Ludzkie zero!"

Ksiądz wlewa w siebie piwo w pociągu a potem obraża wiernego. "Ludzkie zero!"

Ksiądz, który już nie raz dopuścił się publicznego skandalu, szokuje po raz kolejny. Po tym jak konsumował piwo w pociągu, a jego zdjęcie trafiło do sieci, wybuchł na poważnie i przekroczył granice. Duchowny obraził wiernego nazywając go "ludzkim zerem".

Ksiądz skandalista po raz kolejny oburzył opinię publiczną. Mowa o ks. Romanie Kneblewskim, proboszczu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. Duchowny opublikował na YouTube filmik na temat picia alkoholu. Nie to jednak jest najbardziej szokujące w tej sytuacji. Kapłan przytoczył sytuację, która miała miejsce podczas jego podróży z Warszawy do Bydgoszczy. Twierdzi, że zamówił jedzenie w Warsie, a posiłek postanowił popić piwem. W tym czasie ktoś zrobił mu zdjęcie z ukrycia i wysłał do Kurii wraz z donosem na duchownego. Kneblewski skrytykował autora fotografii w oburzających słowach: - Piwo było smaczne, a zdjęcie zrobiło ludzkie zero - stwierdził.

Ksiądz z Bydgoszczy znów szokuje. Nazwał wiernego "ludzkim zerem"

Duchowny, który nazwał wiernego ludzkim zerem, już nie pierwszy raz wypowiada się w karygodny sposób. Świadczy o tym treść donosu, skierowanego do Kurii w jego sprawie. Anonimowa osoba napisała: - Kontrowersyjny kapłan, na którego donosy już były nawet do papieża. W tej chwili modli się w I klasie PKP Intercity z brewiarza, ale z całą pewnością zionie jeszcze piwem ubrany w sutannę. Nie wygląda to właściwie względem głoszonych wartości. Ksiądz najwyraźniej nic sobie nie robi ze skarg i w lekceważący sposób komentuje i zrzuca winę na osobę, która poinformowała jego zwierzchników o sytuacji: - No i co z tego? Przecież to nie jest żadne przestępstwo. Przestępstwem jest zrobienie mi zdjęcia bez mojej wiedzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

To nie pierwszy skandal w wykonaniu ks. Kneblowskiego

Bydgoski duchowny już w przeszłości dopuszczał się różnych nadużyć. Jest znany między innymi z kontrowersyjnych wypowiedzi na Facebooku. Na swoim profilu opublikował zdjęcie chłopca, który przyjmuje komunię świętą. Opatrzył je oburzającym podpisem: "po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną". Trzeba mieć nadzieję, że Kuria wyciągnie wobec duchownego odpowiednie konsekwencje i nie będzie on więcej obrażał wiernych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roksana Węgiel?
  4. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  5. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu Lidla. Mogło dojść do tragedii
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News