Ksiądz, który już nie raz dopuścił się publicznego skandalu, szokuje po raz kolejny. Po tym jak konsumował piwo w pociągu, a jego zdjęcie trafiło do sieci, wybuchł na poważnie i przekroczył granice. Duchowny obraził wiernego nazywając go „ludzkim zerem”.

Ksiądz skandalista po raz kolejny oburzył opinię publiczną. Mowa o ks. Romanie Kneblewskim, proboszczu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. Duchowny opublikował na YouTube filmik na temat picia alkoholu. Nie to jednak jest najbardziej szokujące w tej sytuacji.

Kapłan przytoczył sytuację, która miała miejsce podczas jego podróży z Warszawy do Bydgoszczy. Twierdzi, że zamówił jedzenie w Warsie, a posiłek postanowił popić piwem. W tym czasie ktoś zrobił mu zdjęcie z ukrycia i wysłał do Kurii wraz z donosem na duchownego. Kneblewski skrytykował autora fotografii w oburzających słowach:

– Piwo było smaczne, a zdjęcie zrobiło ludzkie zero – stwierdził.

Ksiądz z Bydgoszczy znów szokuje. Nazwał wiernego „ludzkim zerem”

Duchowny, który nazwał wiernego ludzkim zerem, już nie pierwszy raz wypowiada się w karygodny sposób. Świadczy o tym treść donosu, skierowanego do Kurii w jego sprawie. Anonimowa osoba napisała:

– Kontrowersyjny kapłan, na którego donosy już były nawet do papieża. W tej chwili modli się w I klasie PKP Intercity z brewiarza, ale z całą pewnością zionie jeszcze piwem ubrany w sutannę. Nie wygląda to właściwie względem głoszonych wartości.

Ksiądz najwyraźniej nic sobie nie robi ze skarg i w lekceważący sposób komentuje i zrzuca winę na osobę, która poinformowała jego zwierzchników o sytuacji:

– No i co z tego? Przecież to nie jest żadne przestępstwo. Przestępstwem jest zrobienie mi zdjęcia bez mojej wiedzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Prognoza pogody ich nie obchodzi! Ci ludzie przekraczają granice wytrzymałości


To nie pierwszy skandal w wykonaniu ks. Kneblowskiego

Bydgoski duchowny już w przeszłości dopuszczał się różnych nadużyć. Jest znany między innymi z kontrowersyjnych wypowiedzi na Facebooku. Na swoim profilu opublikował zdjęcie chłopca, który przyjmuje komunię świętą. Opatrzył je oburzającym podpisem: „po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną”.

Trzeba mieć nadzieję, że Kuria wyciągnie wobec duchownego odpowiednie konsekwencje i nie będzie on więcej obrażał wiernych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roksana Węgiel?
  4. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  5. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu Lidla. Mogło dojść do tragedii
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Kiepscy mieli gości! Gwiazdy totalnie zaskoczyły fanów serialu

źródło: Wirtualna Polska