Ksiądz pedofil wykorzystał upośledzoną Wiktorię. Wstrząsające doniesienia

Ksiądz pedofil wykorzystał upośledzoną Wiktorię. Wstrząsające doniesienia Źródło: pixabay/senlay/

Ksiądz dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym na 13-letniej dziewczynce. Sprawa była niezwykle poważna, a co do jego winy nie było nawet najmniejszych wątpliwości. Ku zaskoczeniu wszystkich, a w szczególności bliskich ofiary, parafianie nieustannie bronili swojego proboszcza.

Ksiądz gwałcił 13-latkę, która cierpiała na upośledzenie umysłowe. Cała sprawa została oczywiście skierowana na policję, a później do sądu. Duchowny usłyszał zarzuty i wyrok za popełnione przestępstwo. Jego wina była niepodważalna, jednak to nie było dla parafian wystarczającym powodem, by się od niego odwrócić. 

Ksiądz gwałcił nastolatkę, usłyszał zarzuty 

Cała sprawa miała miejsce w Kobyłce, gdzie proboszcz Bogdan S. zmuszał 13-letnią dziewczynę do seksu. Sytuacja jest o tyle bardziej tragiczna, że nastolatka była upośledzona umysłowo. Co więcej, gdy sprawa trafiła na policję, zmuszał on swojego podwładnego do składania fałszywych zeznań, które miałyby pomóc oczyścić go z zarzutów. 

Proces trwał ponad półtora roku i dopiero po tym czasie sąd uznał księdza winnym i wymierzył mu karę trzech lat pozbawienia wolności. Co więcej, Bogdan S. otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, a także nakaz wypłacenia 13-latce odszkodowania w wysokości 50 tysięcy złotych. Sąd zadecydował również, że duchowny nie może już wykonywać swojego zawodu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Parafianie za proboszczem 

Jak się okazuje, niepodważalne dowody i kara nałożona przez sąd nie były dla parafian na tyle wstrząsające, by mieli oni odwrócić się od swojego proboszcza. Według podawanych informacji jeszcze przed ostatecznym wyrokiem utworzyli oni specjalną grupę, w której modlili się w jego intencji. Wychodzi zatem na to, że nie zwątpili oni w niego nawet przez chwilę. 

Nikt nie spodziewał się, a w szczególności rodzina pokrzywdzonej, że po dopuszczeniu się gwałtu na chorej nastolatce ktoś będzie w stanie go bronić. Nie ulega jednak wątpliwościom, że kara, jak surowa by nie była, nie wróci spokoju 13-latce. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  2. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: WIADOMOSCI.GAZETA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News