Ksiądz cieszy się ze śmierci Olszewskiego. "Bałem się, że skończy się na łajdaku Adamowiczu"

Ksiądz cieszy się ze śmierci Olszewskiego. "Bałem się, że skończy się na łajdaku Adamowiczu" Źródło: screen/youtube/ Robert Skassa - Prowadzi mnie Jezus

Ksiądz Jacek Dunin-Borkowski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich duchownych, którego wystąpienia zawsze wywołują ogromne emocje. Tym razem stało się podobnie, przedstawiciel Kościoła bowiem publicznie zaczął się cieszyć ze śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego. Jego słowa są wstrząsające. 

Ksiądz w naszej kulturze powszechnie uważany jest za osobę godną zaufania, która powinna być oparciem dla swoich wiernych. Coraz częściej jednak zdarzają się duchowni, którzy swoimi słowami wywołują powszechne oburzenie. Jedną z takich postaci jest ksiądz Jacek Dunin-Borkowski, o którym zrobiło się głośno, gdy sprzeciwił się modlitwie za Pawła Adamowicza. Tamta sytuacja postawiła duchownego w bardzo złym świetle, a teraz okazuje się, że to nie koniec kontrowersji wokół niego. Tym razem ksiądz Dunin-Borkowski postanowił publicznie pokazać swoją radość ze śmierci byłego premiera Polski, Jana Olszewskiego. Użyte przez niego słowa są wstrząsające.

Ksiądz Jacek Dunin-Borkowski cieszy się ze śmierci Olszewskiego

Śmierć Pawła Adamowicza była ogromną tragedią, która zabolała miliony Polaków. Wszyscy ze smutkiem obserwowaliśmy jego ostatnią drogę, jednak nie każdy potrafił uszanować tę chwilę. Ksiądz Jacek Dunin-Borkowski nie chciał modlić się za zmarłego, a teraz, choć od tamtej chwili minęło już trochę czasu, temat znów powraca. Przy okazji informacji o śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego, duchowny postanowił znów w skandaliczny sposób przypomnieć o Pawle Adamowiczu. Pod wpisem "Do Rzeczy" na Twitterze informującym o śmierci polityka zamieścił szokujący komentarz. - No! Jednak. A już się bałem, że skończy się na łajdaku Adamowiczu - mogliśmy przeczytać. Nie trzeba było długo czekać, aż kontrowersyjny komentarz rozpęta prawdziwą burzę.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Internauci nie mogą uwierzyć w słowa duchownego

Słowa księdza ostro skrytykowały dziesiątki internautów, ten jednak zupełnie nic sobie z tego nie robił, niektórym wręcz drwiąco odpisywał. - Przepraszam, ma pan rację. Chodziło mi o żałobę po Olszewskim, niepotrzebnie i niekulturalnie porównałem. Za karę pomodlę się za śp. Adamowicza - zareagował na uwagę jednego z internautów. Komentarzy było jednak dużo więcej. Wszyscy zgodnie zbojkotowali duchownego. - W domu uczono mnie, że o zmarłych - jeśli ich występki nie były z tych najcięższych - nie mówi się w obraźliwy sposób. Pana tego nie uczono ? Żal mi mojego Kościoła, który ma takich prostackich urzędników jak Pan - pisze internauta. - Skoro księża są tacy, to teraz rozumiem, dlaczego ich owieczki głoszą podobne teksty! Wstyd! - dodaje kolejna osoba. - Debil. A teraz mnie zbanuj klecho i precz do piekła - pisze następna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jest wśród nich Polska?
  2. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  3. Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch
  4. Porwali i zgwałcili 12-latka. Setki osób przyglądały się publicznej egzekucji
  5. Małgorzata Rozenek publicznie ośmieszona. Wszystko przez boskie zdjęcie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: NaTemat Następny artykuł