Michalkiewicz o ofierze księdza, która ma dostać milion złotych odszkodowania: "Żadne k**** nie są tak wysoko wynagradzane"

Michalkiewicz o ofierze księdza, która ma dostać milion złotych odszkodowania: "Żadne k**** nie są tak wysoko wynagradzane" Źródło: youtube.com/Telewizja Republik

Ksiądz przed wieloma laty skrzywdził nastolatkę. Przeżywała koszmar, a jako dorosła kobieta stanęła oko w oko ze swoim oprawcą przed sądem. Polski publicysta, Stanisław Michalkiewicz, nie miał żadnych oporów, by nazwać ją "k**wą".

Ksiądz sprawił, że podupadła na zdrowiu nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Po rozprawie w sądzie myślała, że to już koniec jej koszmaru i kłopotów. Niestety głos w sprawie zabrał znany prawnik i publicysta.

Ksiądz skrzywdził przed laty nastolatkę, Stanisław Michalkiewicz skomentował wyrok sądu

Stanisław Michalkiewicz w ostatnich dniach żyje w atmosferze skandalu. Chodzi o kobietę, która w mediach występuje pod imieniem Katarzyna, a która jeszcze jako nastolatka była więziona i gwałcona przez księdza Romana B. ze zgromadzenia Chrystusowców. Sprawa trafiła do sądu, tam orzeczono o przyznaniu jej miliona złotych odszkodowania oraz dożywotniej rencie. Stanisław Michalkiewicz skomentował to wtedy obraźliwymi słowami: "Żadne k**wy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie, a cóż do tego nasz biedny kraj".

Jego słowa rozeszły się w błyskawicznym tempie w polskich mediach i zostały nazwane skandalicznymi. Katarzyna nie miała zamiaru znosić takiej obrazy i wytoczyła mu proces, który przegrał. Stanisław Michalkiewicz miał zapłacić jej 150 tysięcy złotych odszkodowania - ani jedna złotówka do tej pory jednak nie wpłynęła na jej konto.

Publicysta poszedł o krok dalej - nie dość, że obraził, to ujawnił dane osobowe poszkodowanej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na blogu mężczyzny pojawił się wpis, w którym poinformował, że komornik na poczet wyroku bez zapowiedzi zajął jego konta, a wraz z odsetkami zrobiła się z tego suma aż 188 tysięcy złotych. Był wściekły i opisując całą sprawę zrobił coś nieprzewidywalnego - ujawnił dane osobowe skrzywdzonej przez księdza kobiety. Wcześniej ukrywała swoje imię i nazwisko między innymi z powodu stanu zdrowia. Ta sytuacja mocno ją dobiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Michalkiewicz po tym, jak mój prawnik się nie zgodził na płacenie w ratach, gdyż nie można jemu ufać i oczywiste jest, że będzie próbował zrobić wszystko, aby mi nie zapłacić, po prostu się na mnie zemścił. Upublicznił moje imię i nazwisko... Kolejny raz wiedział, co zrobić, aby mnie zabolało. Jako ofiara byłam i jestem gorzej traktowana niż moi oprawcy. Poddaję się! Mam już tego wszystkiego dość - skomentowała całą sytuację Katarzyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News