Ksiądz oddał swoją nerkę parafianinowi. Kiedy leżał na stole operacyjnym, wydarzyło się najbardziej niespodziewane

Ksiądz oddał swoją nerkę parafianinowi. Kiedy leżał na stole operacyjnym, wydarzyło się najbardziej niespodziewane Źródło: screen gofoundme

Ksiądz został dawcą dla jednego ze swoich parafian. Gdy duchowny leżał na stole operacyjnym, na jaw wyszła bardzo ważna informacja. Nikt się nie spodziewał, do czego dojdzie podczas operacji.

Ksiądz Tim Jones pochodzi z Karoliny Północnej i pewnego dnia jego życie zmieniło się nie do poznania. Wystarczyło, że próg kościoła przekroczył Don Herbert. Niesamowity bieg okoliczności uratował życie młodemu mężczyźnie, ale nie tylko. Prawda, która wyszła na jaw, zaskoczyła każdego. 

Ksiądz oddał swoją nerkę parafianinowi

Ksiądz Tim Jones pojawił się w swoim kościele, gdy nagle wszedł do niego Don Herbert ze swoją żoną. Młody mężczyzna przekroczył próg kościoła, bo usłyszał muzykę z organów. Sam jest muzykiem, więc postanowił posłuchać pięknej melodii na żywo. Ksiądz Tim Jones zauważył w środku parę i postanowił z nimi porozmawiać. 

Podczas rozmowy okazało się, że Don Herbert cierpi na niewydolność nerek i potrzebuje przeszczepu. Ksiądz bardzo przejął się losem młodego mężczyzny i postanowił, że zrobi wszystko, by mu pomóc. Sam zgłosił się na badania, by dowiedzieć się, czy może zostać dawcą. Wielkie było zaskoczenie, gdy okazało się, że ksiądz Tim Jones może oddać swoją nerkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ksiądz został uratowany dzięki operacji

Ksiądz był już na stole operacyjnym, gdy okazało się, że dzięki przeszczepowi lekarze będą w stanie uratować dwie osoby. Okazało się, że ksiądz Tim Jones ma tętniaka w tętnicy nerkowej. Gdyby mężczyzna nie pojawił się na stole operacyjnym, lekarze by nigdy go nie wykryli, co w przypadku jego pęknięcia, przyniosłoby księdzu szybką śmierć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Pierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić

Ksiądz Tim Jones spędził na sali operacyjnej dużo dłużej, niż było to zapowiedziane przez lekarzy. Jednak dzięki temu lekarze uratowali mu życie. Zarówno Don Herbert i ksiądz Tim Jones mają szansę na długie życie, a wszystko dzięki jednej rozmowie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fasolka szparagowa z bułką tartą jest ukochanym letnim daniem wielu osób. Niektórzy dodają do niej jeszcze 2 nietypowe składniki
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Policja nie pozostawia złudzeń. Będą kary nawet do 30 tysięcy złotych za czynność, którą Polacy masowo robią codziennie
  4. Burze i ulewy zbierają koszmarne żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna, zalany szpital z chorymi na koronawirusa
  5. Ostrzeżenie GIS. Salmonella w popularnym produkcie, nie wolno go spożywać
  6. Klinika onkologiczna wstrzymuje przyjęcia nowych pacjentów. Odnotowano koronawirusa u kilkunastu osób

źródło: podajto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News