Ksiądz, tragiczna śmierc
unsplash.com Anjo Antony
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Udzielał komunii i nagle upadł na ziemię. Tragiczna śmierć księdza na oczach wiernych

Ksiądz udzielał komunii, gdy nagle upadł na ziemię. Świadkowie momentalnie ruszyli na pomoc, ale niestety, nie mogli nic zrobić. Po chwili stwierdzono zgon.

Ksiądz wydawał się pełen witalności. Nic nie wskazywało na to, by za moment miało dojść do takiej tragedii. W czasie udzielania komunii bezwładnie osunął się na ziemię i zmarł.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Podczas mszy ksiądz upadł na ziemię. Tragiczna śmierć w polskiej miejscowości

O tajemniczym i jednocześnie porażającym zdarzeniu poinformował za pośrednictwem Twittera biskup bielsko-żywiecki Roman Pindel. Publikując wpis z trudem przekazał, że ksiądz Mieczysław Grabowski, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie nie żyje. Miał tylko 58 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Zmarł ks. Mieczysław Grabowski proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie. Polecam Go w modlitwie Bożemu Miłosierdziu. Śp. Ks. Mieczysław zmarł podczas sprawowania Eucharystii. Śp. Ks. Mieczysław zmarł podczas sprawowania nabożeństwa różańcowego. Rozdał Komunię i wracając do tabernakulum stracił przytomność. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie - przekazał za pośrednictwem Twittera biskup Roman Pindel.

Do tragedii doszło w sobotę. Na miejsce natychmiast wezwano oddział pogotowia ratunkowego, ale niestety, funkcjonariusze nie mogli nic zrobić. Z bólem stwierdzono zgon. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego duchowny stracił przytomność. Wcześniej nic nie wskazywało na to, by źle się czuł, a tym bardziej, by za chwilę miał odejść na dobre. Nie wykluczone, że wyjaśnianiem dokładnych okoliczności zajmie się policja.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Tymczasem wierni wciąż nie mogą uwierzyć w dramat, jaki rozegrał się na ich oczach. Od lat doskonale znali księdza Mieczysława Grabowskiego, był w ich oczach szanowanym i uznanym człowiekiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News