Krzysztof Ziemiec pozbył się resztek kultury. "Skasuj ten głupi wpis SZCZUJNIO!"

Krzysztof Ziemiec pozbył się resztek kultury. "Skasuj ten głupi wpis SZCZUJNIO!"

Krzysztof Ziemiec jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej, na której wielu rodaków nie zostawia suchej nitki. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko. Gdy TVP Info zaatakowało  Hannę Gronkiewicz-Waltz i Jerzego Owsiaka, sieciowi krytycy odparli prowokację swoją narracją, pod którą podpięli na Twitterze redaktora Ziemca. Jego odpowiedź jest skandaliczna.

Krzysztof Ziemiec jest jedynym z czołowych prezenterów, który uchował się w TVP po nastaniu tzw. "dobrej zmiany". Dziś, w obliczu znanego wszystkim przekazu, firmuje bliski rządowi przekaz z głównego wydania "Wiadomości". I to delikatnie mówiąc.

Krzysztof Ziemiec traci nerwy i resztki przyzwoitości. "Skasuj ten wpis szczujnio"

Z ostatnich swoich słów prowadzący nie będzie jednak dumny. Gdy wydawało się, że polityczna gorączka dopiero przed nami - wybory dopiero w maju - emocje dziennikarzy rozpaliła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Prezenter został podczepiony na pierwszą linię sporu. Nie przelewając w środkach dał odpór krytykantom. Zaczęło się od tego, że TVP Info wypuściło w świat coś w rodzaju pseudobajki. Karykatury Jurka Owsiaka czy Hanny Gronkiewicz-Waltz miały pokazać rzeczywiste powiązanie twórcy WOŚP z władzą Platformy Obywatelskiej. Odwetem na taką "dobranockę" był wpis na Twitterze, dokonany na konto TVΠ Korea - społeczności, dla której przekaz TVP jasno kojarzy się z tubą propagandową Korei Północnej. Ktoś z administratorów oznaczył, że Krzysztof Ziemiec lubi... krytyczny tekst Gazety.pl, która nie pozostawiła na prowokacji TVP suchej nitki. Wywołany do tablicy prezenter odpowiedział krótko i dosadnie. - Skasuj ten głupi wpis szczujnio! - napisał na Twitterze.

Napięta atmosfera przed WOŚP

Tym samym wbił kolejny kij w mrowisko. Atmosfera przed WOŚP, mającym w końcu na celu pomagać potrzebującym, staje się brutalną polsko-polską przepychanką. Jak to w dyskusji bywa, wpis stał się zaczynem do dalszych komentarzy. - Dziwne oburzenie... Takie materiały są w TVP? Są Dziennikarze TVP lubią TVP i materiały TVP? Lubią. I dają zgodę swoim (czasami byłym) autorytetom na takie praktyki. Wiadomości TVP w ciągu trzech lat straciły 1.5 mln widzów. To nie jest przypadek. To upadek - napisał poseł PO, Cezary Tomczyk. I znów wywołał redaktora Ziemca, który postanowił również odnieść się do sprawy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - To co Pan napisał jest tak okropne, że nie warto tego komentować... Powiem jedno, nie jest godne funkcji jaką Pan pełni! Co ja mam z tym filmikiem wspólnego! Posługuje się Pan wpisami jakiegoś hejtetskiego konta, które po ubecku przykleiło mnie do tego! - odpisał Krzysztof Ziemiec. Żniwa wyemitowanej przez TVP "bajki" są coraz większe. Awantur i prowokacji ciąg dalszy. screen Twitter screen TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Ziemiec przypadkiem ujawnił jak wygląda praca w TVP. Internauci bezlitośni
  2. Wiemy ile zarabiają wszyscy w TVP! Holecka, Ziemiec, zarząd, reporterzy i inni
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
źródła: Gazeta.pl, Natemat.pl, Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News