Życie Rutkowskiego to pasmo skandali. Największe, szokujące afery z udziałem detektywa

Życie Rutkowskiego to pasmo skandali. Największe, szokujące afery z udziałem detektywa Źródło: Fot YouTube/Patriot24.TV

Krzysztof Rutkowski, najpopularniejszy polski prywatny detektyw, mieszał się w życiu w wiele głośnych spraw. Jego życie prywatne jest jednak barwniejsze niż zawodowe. Historię słynnego śledczego przeplatają skandale i problemy z prawem.

Krzysztof Rutkowski działalność detektywistyczną rozpoczął jeszcze w latach 90. Doświadczenie pozwalające mu myśleć o pracy prywatnego śledczego zdobył, służąc przez kilka lat w Milicji Obywatelskiej i owianym złą sławą ZOMO. W sprawy kryminalne mieszał się wielokrotnie, ale swój największy sukces odniósł w 2012 roku przy okazji sprawy zabójstwa 6-miesięcznej Magdaleny Wiśniewskiej. To właśnie on wyciągnął od jej matki informacje, które później pozwoliły na rozwiązanie sprawy i jej skazanie. Wcześniej kobieta utrzymywała, że jej córka została uprowadzona.

Medialna sprawa morderstwa na dziecku, które "wypadło ze śliskiego kocyka" przyniosła mu sławę, którą cieszy się do dziś. Choć jego gwiazda nieco zbladła, to brak sukcesów zawodowych nadrabia skandalami miłosnymi.

Krzysztof Rutkowski miał wielokrotnie problemy z prawem

Dwanaście lat temu Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Rutkowskiego w związku z zarzutem prania brudnych pieniędzy i poświadczenia nieprawdy. W 2007 roku natomiast sąd w belgijskiej Antwerpii skazał go na 1,5 roku więzienia w związku z bezprawnym zatrzymaniem tam poszukiwanego Polaka. Cztery lata temu natomiast sąd skazał go na rok pozbawienia wolności w związku z bezprawnym wkroczeniem na teren należący do rafinerii naftowej w Gorlicach. Wyrok był jednak nieprawomocny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Być może to właśnie życie na granicy prawa przyciąga do niego kobiety, których w życiu miał naprawdę wiele. Jak sam mówił, "jest koneserem płci pięknej". - Miałem wiele kobiet tych mądrych i głupich, naiwnych i przebiegłych. Narzeczonym odbierałem narzeczone, mężom żony, które potem zostawały moimi żonami - powiedział niegdyś Rutkowski.

Wszystkie romanse słynnego detektywa

Krzysztof Rutkowski trzykrotnie wypowiadał "tak" podczas ceremonii zaślubin. Ponadto w ostatnim czasie uwikłał się w trzy związki (jest to niewielka część jego podbojów), z których każdy otoczony był atmosferą skandalu i to niemałego. Detektyw związał się m.in. z zakonnicą Luizą Kobylecką, która odeszła dla niego ze zgromadzenia i zaczęła pokazywać się z nim w telewizji. Niestety młoda kobieta w 2012 roku podjęła próbę samobójczą. Pod wpływem leków próbowała rzucić się z 9. piętra Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Tragedię powstrzymały obecne na miejscu pracownice uczelni. Po tym związek został zakończony. Następnie Rutkowski został partnerem Mai Plich, która była koleżanką Luizy. Detektyw chętnie wybierał się z nią na imprezy branżowe, a kobieta nawet urodziła mu syna - Krzysztofa. By dodać związkowi rozgłosu, Krzysztof oświadczył się jej na antenie Polsatu podczas programu "Skandaliści" Agnieszki Gozdyry. Ten romans został przerwany jednak... przez inny romans. Rutkowski uwielbia młodsze kobiety i niedawno związał się z Dominiką Zasiewską, znaną z noszenia wody podczas talk show Kuby Wojewódzkiego. Wyjście na jaw romansu zerwało zaręczyny. Po jednej z kłótni miał nawet powiedzieć Plich, że ślub może wziąć, z kim chce, bo on go na pewno brać nie chce.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kontrowersyjna gwiazda TVN ze zmasakrowaną twarzą! Uwaga, MOCNE ZDJĘCIA
  2. Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show
  3. Szukała go cała Warszawa, nastąpił zwrot akcji. Pyton znad Wisły nie żyje
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  5. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
źródło: pudelek.pl Następny artykuł