Porażający przekręt Rutkowskiego?! Detektyw oskarżony o poważne przestępstwo
Marcin Owczarek - 3 Listopada 2018

Porażający przekręt Rutkowskiego?! Detektyw oskarżony o poważne przestępstwo

Krzysztof Rutkowski jeden z najsławniejszych detektywów III Rzeczpospolitej ma poważne kłopoty i nie wie, jak z nich wyjść. Jest zamieszany w poważny przekręt. Kolejny raz celebryta jest oskarżony o przestępstwo. 

Krzysztof Rutkowski kolejny raz szokuje swoim zachowaniem. Jeszcze nie tak dawano włączył się w poszukiwania pytona, który miał grasować wzdłuż Wisły w Warszawie i okolicach. Dumnie pozował na łódce szukając gada w rzece. Chwile później znalazł się w Atenach. Najwyraźniej znudziły mu się poszukiwania zwierzaka albo doszedł do wniosku, że zrobiło się zimno i czas się zbierać do domu, bo wąż na pewno już nie żyje.

Krzysztof Rutkowski na tropie koniowozu

Portal Patriot24, który należy do Rutkowskiego poinformował, że detektyw w brawurowej akcji odbił złodziejom koniowóz, który służy do transportowania tych ssaków np. na wyścigi. Nie podano jednak, jak detektyw trafił na trop tego specjalistycznego auta i dlaczego właśnie ta sprawa go zainteresowała. Samochód jest wart około 250 tysięcy złotych. Został znaleziony na zawodach w Lesznie. Coś w tym wszystkim jednak nie gra. Detektyw pochwalił się tą akcją na swoim portalu i Facebooku. Pod artykułem napisał właściciel koniowozu Roman Siwek. Ten zaczął opisywać całą akcję i zasugerował, że to wszystko jest wykreowane przez samego Rutkowskiego. Prawdopodobnie pojazd nie był w ogóle ukrywany i cała sprawa była tylko reklamą dla jego biura: - Witam. Nie wiem jaka funkcje tam pełnisz i kto Ci kazał kłamać na temat mojego koniowozu, którego jestem współwłaścicielem. To ja zgłosiłem na Policję kradzież, której dokonaliście z moja żoną w Lesznie, na zawodach jeździeckich, a nie Wy! Za wszystko odpowiecie przed sądem. Nie wierzcie w to, co tu piszą! Podają nieprawdę na potrzeby własnej reklamy. Koniowoz nie był ukrywany (stał na naszej wspólnej stadninie koni), gdyby zaginał to szukałaby go Policja, a nie tak niewiarygodny człowiek, jakim jest Rutkowski! Pozdrawiam, Roman Siwek - napisał właściciel wozu. Rutkowski nie przyznaje się do oskarżeń, a dalsza sprawa będzie miała swój finał w sądzie, gdyż właściciel nie odpuszcza i chce walczyć o swoje prawa przeciw detektywowi oraz swojej żonie. Komentarze Pana Siwka można przeczytać pod artykułami na facebookowej stronie portalu, który należy do Rutkowskiego.Krzysztof Rutkowski Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Jutro nadzwyczajne premiery w Rossmannie! W handlową niedzielę na półkach nic nie zostanie
  2. Jest ikoną polskiej muzyki! Nikt nie wie o jego przerażającej walce z rakiem mózgu
  3. Celebryci grożą największej i najsłynniejszej gwieździe w historii TVN. Awantura na cały kraj!
  4. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News