Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju

Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju Źródło: youtue/Patriot24.TV/

Krzysztof Rutkowski właśnie pożegnał swojego tatę, pogrążając się tym samym w kolejnej żałobie na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nagranie z pogrzebu trafiło do sieci, a polskie media rozpisują się o tym, co na nim uchwycono.

Krzysztof Rutkowski nie zdążył otrząsnąć się po jednej stracie, a tymczasem na jego barki spadła kolejna. Znany detektyw musiał zmierzyć się okrutną rzeczywistością i po raz drugi zorganizować godny pochówek. W czasie ceremonii zjawili się nie tylko najbliżsi zmarłego, ale i przypadkowe osoby, które chciały oddać mu cześć. Nie zabrakło również reporterów, którzy zarejestrowali tę przykrą uroczystość.

Krzysztof Rutkowski pochował ukochanego ojca 

12 listopada odszedł tata detektywa, Jerzy Rutkowski. Jak donosiły media, mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak kilka miesięcy wcześniej zmarła jego żona. 85-latek do swojego ostatniego dnia nie mógł uporać się ze stratą, a w trudnych chwilach wspierała go synowa, Maja Rutkowski, z którą żył ponoć w bardzo dobrych stosunkach. 

Teraz zarówno ona i Krzysztof musieli być dla siebie wzajemnym wsparciem, by jakoś poradzić sobie z kolejną żałobą. W minioną sobotę na cmentarzu w Teresinie Niepokalanowie odbyła się ceremonia pogrzebowa, w której uczestniczyła cała rodzina Rutkowskich oraz syn detektywa, Krzysztof junior, który ze smutkiem na twarzy stał przy trumnie dziadka. Nie zabrakło również uzbrojonych funkcjonariuszy, którzy sprawowali pieczę nad bezpieczeństwem żałobników. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagle wydarzyło się coś, o czym mówią wszystkie media 

Serwis Patriot24 zjawił się na miejscu i zarejestrował smutną uroczystość. Na udostępnionym nagraniu widać pełnych żalu bliskich 85-latka, zmierzających w stronę cmentarza. Jerzy Rutkowski spoczął przy swojej żonie, a za nim trumna została złożona do grobu, wszyscy mogli ostatni raz się z nim pożegnać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

Jak donosi Super Express, wówczas wydarzyło się coś niesamowitego. Gdy jego trumnę postawiono przy pomniku ukochanej, chmury na niebie ułożyły się w kształt serca. Niebywałe zjawisko poruszyło polskimi mediami, które nie mówią teraz o niczym innym. Wielu Polaków uważa, że był to znak, że 85-latek znów spotkał się ze swoją żoną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News