Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów

Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów Źródło: facebook.com Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski zdecydował się pokazać zdjęcie z poszukiwań Kacperka. Detektyw zazwyczaj chętnie dzieli się kulisami swojej pracy. Podczas poszukiwań 3,5-latka mogliśmy oglądać nawet filmy z prac terenowych z udziałem mamy chłopca. Tym razem zdjęcie nie spodobało się internautom.

Krzysztof Rutkowski podpadł swoim fanom? Jedno zdjęcie, jeden szczegół, jedna internetowa burza. W komentarzach zawrzało.

Krzysztof Rutkowski opublikował zdjęcie z poszukiwań, rozpętała się burza

O najbardziej znanym polskim detektywie znów zrobiło się głośno przy okazji poszukiwań zaginionego Kacperka. Krzysztof Rutkowski na bieżąco wraz z żoną Mają publikował zdjęcia, nagrania wideo i relacjonował, co dzieje się na miejscu. Również jako pierwszy oficjalnie poinformował o znalezieniu ciała dziecka w Kwisie. Jedno ze zdjęć, które opublikował Krzysztof Rutkowski na swoim profilu na Facebooku, zdecydowanie nie spodobało się fanom oraz osobom śledzącym akcję poszukiwawczą.

- Kolejny dzień poszukiwań 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca, Quad-Cross Chojnów - podpisał zdjęcie detektyw. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że przeważająca część ekipy pozowała z szerokimi uśmiechami. To właśnie ten jeden szczegół rozwścieczył internautów. Szybko pojawiły się dziesiątki krytycznych komentarzy.

Internauci nie odpuścili, od razu zareagowali

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Fajnie, że chcą pomóc chłopaki, ale ten uśmieszek na twarzach nie pasuje, może trzeba im założyć maseczki - zwróciła uwagę jedna z internautek. Na zdjęciu maseczkę ma tylko żona Krzysztofa Rutkowskiego, Maja. Innych wpisów, które próbują przywrócić obecne na zdjęciu osoby "do pionu", nie brakuje. Znajdują się też tacy, którzy piszą, że poza nie jest najważniejsza, ale to, że ekipa intensywnie włączyła się w poszukiwania. Jednak takich opinii jest zdecydowanie mniej niż tych negatywnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Znaleziono ciało Kacperka? Dziennikarz śledczy przekazał dramatyczne informacje z miejsca poszukiwań

- Wy sobie robicie zlot motocrossowy czy poszukiwania? Te uśmiechy na twarzach to trochę antyreklama dla was... - zwrócił uwagę mężczyzna śledzący poczynania detektywa w sprawie zaginionego Kacperka.

- Piękny lans, piękne uśmiechy, fotka jak z wakacji. Szkoda, że w tak tragicznych okolicznościach. No ale cóż, pokazać się trzeba! - kolejna internautka nie szczędziła gorzkich słów.

Fot. facebook.com/Krzysztof Rutkowski/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak wywołała burzę swoimi słowami. Gwiazda mówi o przymusowym szczepieniu
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News