Krzysztof Rutkowski użył mocnych słów. Chodzi między innymi o Kubę Wojewódzkiego

Krzysztof Rutkowski użył mocnych słów. Chodzi między innymi o Kubę Wojewódzkiego Źródło: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Rutkowski w bardzo ostrych słowach wyraził się o Kubie Wojewódzkim. Najbardziej znany polski detektyw skrytykował zachowanie prezentera telewizyjnego znanego z autorskiego programu pt. "Kuba Wojewódzki Show", w którym prowadził wywiady z gwiazdami show-biznesu.

Krzysztof Rutkowski wyraził się o Kubie Wojewódzkim w bardzo niepochlebnych słowach. Ostro skrytykował zachowanie dziennikarza, który w ostatnim czasie bardzo poważnie zaczął obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Zatrudnił ochroniarzy, którzy towarzyszą mu na każdym kroku. Detektyw wyśmiał jego zachowanie i krytycznie  skomentował całą sytuację.

Krzysztof Rutkowski ostro skrytykował Kubę Wojewódzkiego

Po premierze filmu Sylwestra Jackowskiego pt. "Nic się nie stało" wiele gwiazd show-biznesu otrzymało wiadomości z pogróżkami. Jedną z takich osób był Kuba Wojewódzki, którego nazwisko padło we wspomnianym filmie. Po pogróżkach, jakie otrzymał, zdecydował się podjąć radykalne kroki. Mężczyzna zatrudnił ochroniarzy, którzy nieustannie mu towarzyszą. Rutkowski publicznie wyśmiał prezentera, sugerując, że jest tchórzem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, popełniają błąd. Wojewódzkiego nikt nie chce zabić, umówmy się. A to, co zrobił, zrobił przede wszystkim dla swojego spokoju. Ale to jest pewnego rodzaju nić, którą zaczyna się wyciągać i wchodzi się w pewną spiralę sytuacji, gdzie ona się sama nakręca, gdzie niejednokrotnie ci, co chronią, sami nakręcają stan zagrożenia - stwierdził polski detektyw.

- Powiem coś nieładnego, ale muszę użyć tego słowa. Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, gdzie dostają jakieś pogróżki, jakieś SMS-y, to są po prostu obsrańcy - skomentował w dalszych słowach Krzysztof Rutkowski. Kuba Wojewódzki nie odniósł się jeszcze do słów detektywa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wędliny, które uwielbiali Polacy, znikną ze sklepowych półek. Prawdę obnażył raport, jest gorzej, niż wszyscy myśleli

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Kuba Wojewódzki w obawie o własne bezpieczeństwo zdecydował się na kroki, które zapewniły mu przede wszystkim spokój psychiczny. Pogróżki, które regularnie otrzymywał od czasu premiery filmu Latkowskiego, musiały go przestraszyć nie na żarty.

źródło: TRICOLORS/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka trzustki. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Niebywale radosne informacje o ojcu Agaty Dudy. Nikt się nie spodziewał
  4. Żłobek zamknięty po porażającym odkryciu. Niepokojące wieści z północnej Polski
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Szykują się ogromne grzybobrania. Znalazł 7 grzybów w 1 miejscu

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News