Miał towarzyszyć Piątkowi, a przyćmił piłkarza. Nagranie z chłopcem podbija sieć

Miał towarzyszyć Piątkowi, a przyćmił piłkarza. Nagranie z chłopcem podbija sieć Źródło: Twitter.com/DAZN Italia

Krzysztof Piątek z miejsca stał się jednym z ulubieńców kibiców AC Milan. Polski napastnik zachwyca w lidze włoskiej i Europie, a sposób w jakim celebruje kolejne gole, stał się jego znakiem rozpoznawczym. Dowodzi tego nagranie z początku meczu. Chłopiec, który towarzyszył Piątkowi przy wejściu na murawę popisał się przed kamerami typową dla Polaka "cieszynką", przyćmiewając na chwilę samego idola.

Krzysztof Piątek stanowi dziś o sile w ataku AC Milan. Kupiony przez wielokrotnego mistrza Włoch piłkarz kojarzony jest nie tylko z tego, że strzela gola za golem. Piątek po każdej bramce wykonuje typowy dla siebie rytuał.

Krzysztof Piątek ulubieńcem dziecka. Chłopiec cieszy się na wzór polskiego piłkarza

Popularna "cieszynka", czyli reakcja piłkarza po zdobytym golu, to znak rozpoznawczy wielu piłkarzy. Piątek, który wyrobił sobie już markę klasowego napastnika, również ma swój sposób na celebrację kolejnych bramek.

Komentatorzy zdążyli "ochrzcić" Piątka najbardziej wymyślnymi epitetami. Cieszynka Piątka jasno nawiązuje do rewolwerowców, stąd też włoski przydomek "Il Pistoleiro".  

Kolejne bramki Piątka, a tym samym "wystrzałowe" cieszynki zdążyły już zadomowić się w świadomości kibiców z całego świata. Piątkiem-rewolwerowcem, obok Polaków, zachwycają się przede wszystkim sympatycy AC Milan.

Dowodzi tego szczególna reakcja chłopca, który miał przyjemność stania przy Krzysztofie Piątku przed ostatnim meczem AC Milan z Lazio Rzym. Kamera pokazująca piłkarzy uchwyciła wyjątkowy moment. Chłopiec stojący przy piątku, na wzór swojego idola wykonał... jego cieszynkę. Wyciągnął dwie ręce, ułożył palce na wzór pistoletu, po czym rozpoczął strzelanie. Tak jak jego ulubiony piłkarz...

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Filmik krąży już po mediach społecznościowych. Chłopiec stał się bohaterem, nie tylko włoskiego internetu. Tym razem cieszynka chłopca nie przełożyła się jednak na skuteczność Piątka. Polski napastnik nie strzelił bramki, ale jego AC Milan pokonał rywali z Rzymu 1:0.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Twitter, Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News