Krzysztof Leski został zamordowany
YouTube / Joe Lemoniadowy
Monika Majko - 17 Stycznia 2020

Na pogrzebie Krzysztofa Leskiego padły mocne słowa. Nikt nie mógł powstrzymać łez

Krzysztof Leski został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Dziennikarz został brutalnie zamordowany. Na pogrzebie mężczyzny zjawiły się tłumy, padło przy okazji kilka mocnych słów.

Krzysztof Leski został zamordowany w swoim mieszkaniu na warszawskiej Woli. Ciało mężczyzny z poderżniętym gardłem znaleźli funkcjonariusze. Na pogrzebie sławnego dziennikarza pojawiły się tłumy, żegnali go bliscy i fani. Przy grobie padło kilka mocnych słów, zgromadzeni nie mogli powstrzymać łez.

Krzysztof Leski został zamordowany w Sylwestra

Sprawa morderstwa Krzysztofa Leskiego wyszła na jaw po tym, jak 6 stycznia do mundurowych patrolujących krakowski Stary Rynek podszedł mężczyzna i oznajmił, że w Sylwestra zabił swojego współlokatora w jego mieszkaniu na warszawskiej Woli. Faktycznie, funkcjonariusze w Warszawy odnaleźli ciało w jednym z lokali na ulicy Chłodnej. Należało do znanego dziennikarza.

Twoja twarz brzmi znajomo nowy skład juryWiadomo, kto zastąpi Pawła Królikowskiego w show Polsatu. Widzowie będą wściekliCzytaj dalej

Łukasza B. zatrzymano, mężczyzna przyznał się do winy. Poznał dziennikarza w jednym ze szpitali w Warszawie, później zamieszkał w jego mieszkaniu. 34-latek poderżnął Leskiemu gardło.

Pogrzeb dziennikarza odbył się 17 stycznia 2020 roku, a w ceremonii pożegnania udział wzięli bliscy mężczyzny oraz fani. Nie zabrakło również kolegów po fachu. Na cmentarzy zjawili się m.in. Andrzej Morozowski i Monika Olejnik.

Krzysztof Leski został wzruszająco pożegnany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, najgorsze cechyNajgorsze 3 cechy każdego znaku zodiaku. Wielu osobom może być przykro, obnażono najgorsze wadyCzytaj dalej

Mszę świętą w Kościele Duszpasterskich Środowisk Twórczych przy Placu Teatralnym w Warszawie odprawił znajomy ksiądz, który wspomniał mężczyznę jako wybitnie zdolnego chłopca. Uroczystość pogrzebową na Powązkach Wojskowych otworzył i poprowadził Michał Broniatowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Jednak to przemowa bliskiego przyjaciela dziennikarza, Igora Janke, wzruszyła żałobników do łez. Mężczyzna jest wdzięczny Krzysztofowi Leskiemu za wsparcie, którego udzielił mu podczas gdy stracił żonę i dziecko. Pożegnał go niezwykłymi słowami.

- Był w swojej dobroci niezwykle ekstremalny, tak jak we wszystkim co robił w życiu. Gdy sobie coś postanowił, poświęcał się temu w całości - powiedział Igor Janke.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Okropny poród zakończył się śmiercią. Straszne nagranie TVN, tylko dla ludzi o mocnych nerwach"
    4. Nie do pomyślenia, bracia zginęli w pożarze. Pogrzebano ich dopiero po roku, powód zwala z nóg
    5. Usłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywać

Adopcja małego kotkaAdoptowała słodkiego kociaka. Kiedy dorósł zaskoczył wszystkich, jest najbrzydszym kotem na świecie?Czytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News