krzysztof krawczyk
fot.youtube.com/79wiosna
Mateusz Wysokiński - 26 Grudnia 2018

Niepokojące doniesienia o Krzysztofie Krawczyku przeraziły fanów. Wiemy, co się stało

Krzysztof Krawczyk zadziwił ostatnio swoich fanów decyzją o zawieszeniu koncertowania. Popularny wokalista powtarzał w mediach, że jest zmęczony, nie ma siły i czuje się źle. Takie słowa rozpaliły do czerwoności ciekawość miłośników, którzy z niepokojem śledzili wszelakie doniesienia dotyczące stanu swojego ulubionego piosenkarza. Dotarliśmy do informacji na temat tego, co spowodowało nagłą decyzję o zawieszeniu koncertów, a także jak obecnie czuje się gwiazdor polskiej estrady.

Krzysztof Krawczyk bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki popularnej w Polsce. Na koncertach artysty nie brakuje fanów w każdym wieku, którzy towarzyszą krok w krok autorowi takich hitów jak "Parostatek", czy "Bo jesteś Ty". Wielbiciele artysty byli zrozpaczeni, gdy ten powiedział, że potrzebuje odpoczynku, bo się źle czuje. Okazuje się, że odpoczynek gwiazdora miał cel, o którym postanowił dopiero teraz podzielić się z mediami.

Krzysztof Krawczyk potrzebował odpoczynku

Słynny muzyk na polskich scenach występuje już od 1963 roku. Tak długi staż na scenie sprawił, że artysta z biegiem lat odczuwał coraz to większe zmęczenie i niechęć do występowania. Pomimo tego, że muzyk w 2018 roku cieszył się wielką popularnością, a jego koncerty gromadziły tysiące oddanych fanów, zadecydował o urlopie, na który udał się z ukochaną żoną Ewą.O swoich planach postanowił nie informować prasy, gdyż ta mogłaby nagłośnić sprawę i fani, zainteresowani życiem swojego idola, mogliby mu po prostu przeszkadzać w relaksie. Na wczasach państwo Krawczyk udali się do Międzyzdrojów do hotelu prowadzonego przez przyjaciółkę Ewy Krawczyk - Adriannę.

Jak spędzał czas ulubieniec publiczności?

Krzysztof Krawczyk w Międzyzdrojach mógł liczyć na pełną dyskrecję i odseparowanie od innych gości przybytku. Basen hotelowy był zamykany na czas kąpieli piosenkarza, aby ten w samotności mógł zażywać sportu i rekreacji. Ponadto, uwielbiany muzyk skupił się na czytaniu książek. Jak sam powiedział prasie, znalazł wielkie odprężenie w literaturze autorstwa Elżbiety Cherezińskiej, która opisuje Polskę pierwszych Piastów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
- Czytamy przed snem te piękne opowieści i nie możemy się oderwać. Nie dziwię się Amerykanom, że kupili prawa do tych powieści, które opowiadają o losach Świętosławy, córki Mieszka I. To zapewne pierwszy krok do ich ekranizacji. Naprawdę warto to zrobić - powiedział mediom zadowolony Krawczyk Artysta zapewnił, że wrócił do świetnej formy, a jego fani nie muszą się dłużej o niego obawiać. Muzyk ma przed sobą bardzo pracowity 2019 rok, a dłuższy pobyt w Międzyzdrojach sprawił, że na nowo może oczarowywać polską publiczność.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Siostra Meghan Markle ujawnia prawdę. Upokorzyła ciężarną księżną
  2. Królowa Elżbieta jest bezradna. Meghan Markle rozrywa rodzinę
  3. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News