Krawczyk pod ostrym ostrzałem! "Oszukał nas" (VIDEO)

Krawczyk pod ostrym ostrzałem! "Oszukał nas" (VIDEO)

55 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu nie obył się bez dużego rozczarowania ze strony widzów. Główne zarzuty są skierowane w szczególności pod adresem jednej osoby. Krzysztof Krawczyk swoim występem pogrążył się w oczach publiczności.

Krzysztof Krawczyk podczas festiwalu w Opolu obchodził 55-lecie swojej działalności na scenie. Fani czekali na wspaniały występ z okazji jubileuszu. Niestety to, co zobaczyli i usłyszeli, bardzo ich zawiodło. Krawczyk wykonał podczas koncertu trzy swoje najpopularniejsze piosenki "Parostatkiem", "Byle było tak" i " Ostatni raz zatańczysz ze mną". Jednak to nie repertuar wywołał takie zgorszenie widzów, a jego wykonanie. Wielu internautów pisze, że za taki występ powinni oddać publiczności pieniądze za bilet.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

Krzysztof Krawczyk zaśpiewał z playbacku

Wielu artystów korzysta z playbacku podczas swoich występów na żywo. Publiczność i widzowie w pewnym stopniu są już do tego przyzwyczajeni. Podobna sytuacja była podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem. Wówczas Luis Fonsi, główna gwiazda wieczoru, miał korzystać z playbacku. Nie przeszkodziło mu to zainkasować za swój występ ogromnej kwoty, co oburzyło widownię. Według internautów i widzów Krzysztof Krawczyk wypadł fatalnie ze względu na to, że praktycznie w ogóle się nie przygotował do występu. Jego usta bardzo rzadko nakładały się na tekst w piosenkach. Według oburzonych widzów, jeżeli już się zdecydował na playback, to powinien to o wiele lepiej dopracować. Niestety muzyk tym razem poszedł na łatwiznę i gołym okiem bez problemu można zauważyć podłożony playback. - Boże, co za okropny playback. W dodatku źle rusza ustami, nawet nie udaje że śpiewa na żywo. Nieładnie panie Krzysiu, nieładnie. Smutny jubileusz - pisze internauta. - Ja rozumiem - wiek podeszły, zdrowie marne... ale są granice oszukiwania widzów! - Krawczyk nawet minimalnie nie przygotował się do występu z playbacku. Smutne to... - dodaje kolejny. Takie komentarze nie mają końca. Pokazuje to dokładnie jakie reakcje wywołał występ Krawczyka. Ludzie czują się oszukani przez muzyka. Widzowie zdecydowanie zapamiętają tę fatalną wpadkę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
  2. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
  3. Cała Warszawa stanęła na nogi. Służby rozpoczęły poszukiwania
źródło: plotek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News