Krzysztof Krawczyk
Fot. Wikipedia
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Rodzinny dramat Krzysztofa Krawczyka. Straszny wypadek zaprzepaścił wszystko

Krzysztof Krawczyk to prawdziwy baron polskiej muzyki. Mężczyzna jest znany w każdym zakątku Polski, a jego przeboje słuchane są przez osoby w każdym wieku. Niestety, muzyk musiał zmierzyć się z ogromnym dramatem, który dotknął jego rodzinę. Nic nie jest już takie same.

Krzysztof Krawczyk to prawdziwa osobowość sceniczna oraz najbardziej znany głos barytonowy w Polsce. Mężczyzna nie tylko śpiewa, ale i sam komponuje, a także pisze teksty do swoich piosenek. Niestety, jego udane życie zawodowe nie idzie w parze z życiowym szczęściem. Muzyk musiał poradzić sobie z wieloma, niezwykle ciężkimi chwilami.

Krzysztof Krawczyk kontra życiowe zakręty

Były wokalista zespołu Trubadurzy zawsze podchodził do życia w sposób niesamowicie optymistyczny. Jego uśmiech sprawiał wrażenie przyklejonego do twarzy, a pozytywna energia udzielała się wszystkim ludziom przychodzącym na jego koncerty. Chociaż wydawać by się mogło, że jest idealnym przykładem człowieka szczęśliwego, to rzeczywistość jest od daleka od wszelkich wyobrażeń tego typu. Krzysztof Krawczyk nie miał w życiu lekko. Jego ojciec zmarł, kiedy muzyk chodził jeszcze do szkoły. Ciężka sytuacja finansowa rodziny zmusiła go do tego, aby porzucić naukę i pójść do pracy, bowiem jego matka popadła w depresję i nie była w stanie wyżywić rodziny. Śmierć rodzica odcisnęła na nim tak mocne piętno, że przestał wierzyć w Boga. Pogląd ten głośno wykrzyczał podczas pogrzebu swojego taty. W dorosłym życiu Krzysztofa wcale nie było lepiej. Jego druga żona zmarła w 2011 roku, a ich wspólny syn uległ poważnemu wypadkowi. Dziś Krawczyk junior skazany jest na pieniądze z renty, które są jedynym źródłem jego dochodu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Syn Krawczyka nie daje rady finansowo. Piękny gest ze strony muzyka

Krzysztof Krawczyk senior nie pozostawił swojego syna w potrzebie. Aby wspomóc jego zmagania z problemami finansowymi, postanowił wydać z nim wspólną płytę, która jest połączeniem dwóch światów - syna i ojca. Cały album jest niezwykle emocjonalny, a pieniądze z jego sprzedaży mają pomóc choremu synowi. O najnowszej płycie Krawczyków wypowiedział się manager Krzysztofa seniora, Andrzej Kosmala. - Album jest bardzo przejmujący. W jednym z utworów syn tak czule śpiewa do ojca, że aż ciarki przechodzą. W studiu nagraniowym panowała tak znakomita atmosfera, że zapewne coś jeszcze razem zrobią – opowiedział mężczyzna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Małgorzata Rozenek życzy źle Radosławowi? Szokujący zwrot akcji w ich miłości
  3. Kinga Rusin wyjawiła szokujący sekret ślubu z Tomaszem Lisem. Nie uwierzycie
  4. Michał Wiśniewski za ten występ dostanie KROCIE! Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Będzie skandal roku! Gwiazdy disco polo zbezcześciły Maryję w szokującej kolędzie
  6. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News