Smutne wieści o Krawczyku. Może już nie zagrać koncertu

Smutne wieści o Krawczyku. Może już nie zagrać koncertu Źródło: Fot. YouTube/20m2

Krzysztof Krawczyk przez lata pozostawał jedną z największych gwiazd polskiej estrady. W ostatnim czasie wokalista znacznie zwolnił jednak tempo pracy z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Co dolega legendarnemu muzykowi?

Krawczyk wciąż stara się aktywnie koncertować, gdyż z tego źródła pochodzą ponoć pieniądze na utrzymanie jego najbliższych. Z czasem staje się to jednak dla gwiazdora coraz trudniejsze.

Krzysztof Krawczyk boryka się z poważnymi kłopotami

Jak donoszą źrodła z otoczenia wokalisty, ma on coraz większe problemy z biodrami, które uniemożliwiają mu swobodne chodzenie, ale także długie stanie. W czasie koncertów zauważyć więc można, że Krawczyk siedzi lub opiera się o krzesełko. Poza tym piosenkarzowi coraz bardziej doskwierają kłopoty z sercem. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, iż znacznie zwolnił tempo pracy i pozwala sobie na dłuższe okresy przerwy między kolejnymi występami.

Reakcja fanów na problemy wokalisty

Nie wiadomo, jak długo Krawczyk będzie mógł jeszcze koncertować. Fani tłumnie zbierają się więc pod sceną za każdym razem, kiedy się na niej pojawia. Jednocześnie sympatycy trzymają kciuki za ulubionego wokalistę i jego stan zdrowia. Mają bowiem nadzieję, że uda mu się koncertować jeszcze przez długi czas. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News