Brutalne słowa Krzysztofa Krawczyka. Nikt się tego nie spodziewał

Brutalne słowa Krzysztofa Krawczyka. Nikt się tego nie spodziewał Źródło: fot. youtube,com/20m2

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej Krzysztof Krawczyk jest znany ze swoich twardych przekonań religijnych. Nikt nie spodziewał się jednak, że w ich ramach tak ostro zaatakuje wiarę, której nie praktykuje. Brutalne słowa piosenkarza odbiły się szerokim echem w mediach.

Pomimo wieku i mocnej konkurencji na scenie, Krzysztof Krawczyk nie zwalnia tempa, wciąż koncertuje i planuje kolejne trasy. Dla fanów wokalisty nie ma granicy wieku, a jego występy porywają nawet nastolatków. 55 lat na scenie i ponad sto wydawnictw na koncie zobowiązuje, tak więc kariera Krawczyka nie ustaje. Na jego koncie oprócz dziesiątek płyt rozrywkowych i składanek znajduje się 17 płyt o tematyce religijnej. Dla praktykującego katolika nie ma piękniejszej afirmacji wiary niż śpiew, a piosenkarz swoje przywiązanie do Boga deklaruje nawet w czasie koncertów na uczelnianych Juwenaliach. W czasie najnowszego wywiadu, który z Krzysztofem Krawczykiem przeprowadził przedsiębiorca Winicjusz "Wini" Bartkow, muzyk poruszył temat religii. Nikt nie spodziewał się, że dyskusja potoczy się w tak kontrowersyjnym kierunku.

Krzysztof Krawczyk zaatakował islam

O wierze artysty świadczą nie tylko wydawnictwa, ale również fakt, że śpiewał na placu Świętego Piotra w obecności papieża Jana Pawła II. Gdy rozmowa z Winim weszła na pole religii, artysta bardzo spoważniał. Krawczyk stwierdził, iż liberalizm i "potężne organizacje" walczą z chrześcijaństwem. Dodatkowo zagrożenie dla swoich współwyznawców piosenkarz zauważa wśród muzułmanów, a jego źródłem ma być bezpośrednio koran. - Trudno mi zaakceptować kogoś, kto jest w organizacji, która podrzyna gardła ludziom na brzegu morza. Jestem przeciwnikiem, uważam Mahometa za kretyna, który wymyślił bzdury. Mam Koran i wiem, że przypomina Biblię, ale nagle mówi „zabijaj i gwałć swoich nieprzyjaciół” - powiedział Krawczyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, „ledwo mówię”
  2. Pędzący tir uderzył w auto Joanny Krupy. Samochód wyleciał z drogi!
  3. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
źródło: youtube.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News