Krzysztof Krawczyk, emerytura
wikipedia.org Januarybratek
Weronika Wasiak - 27 Października 2020

Wiemy, jaką emeryturę ma Krzysztof Krawczyk. Niebywałe informacje, ciężko uwierzyć

Jaką emeryturę ma Krzysztof Krawczyk? Wielu sympatyków od dawna zadaje sobie to pytanie. Prawda w końcu ujrzała światło dzienne, niebywałe.

Krzysztof Krawczyk od lat cieszy się ogromnym uznaniem Polaków. Chociaż od pewnego czasu coraz rzadziej pojawia się na wielkiej scenie, grono sympatyków nie maleje, a wręcz przeciwnie - stale się powiększa. Nie tak dawno do mediów dotarły informacje w sprawie dalszych zawodowych planów muzyka, które niestety, okazały się fatalne. Nim emocje sympatyków zdążyły opaść, dotarła do nich kolejna dawka wiadomości. Tym razem chodzi o emeryturę gwiazdora.

Tragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym krajuTragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym krajuCzytaj dalej

Jaką emeryturę ma Krzysztof Krawczyk? Niewiarygodne

Serwis Jastrząb Post przypomina, że muzyk w ubiegłym roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego, po czym musiał poddać się długiej i wyczerpującej rekonwalescencji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Kiedy poczuł się lepiej i zamierzał wrócić na scenę, świat opanowała epidemia koronawirusa, która pokrzyżowała mu wszystkie zawodowe plany.

- Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też, a manager Krzysztofa, Andrzej Kosmala przygotował wydanie nowej płyty „Horyzont”. Właśnie trafiła do sprzedaży - mówiła nie tak dawno w rozmowie z Super Expressem Ewa Krawczyk, żona gwiazdora.

Z kolei, gdy do obecnej sytuacji odniósł się sam zainteresowany przyznał, że kariery nie kończy, a jedynie ją zawiesza. Coraz głośniej mówi się o trudnej sytuacji artystów, którzy przez koronawirusa nie mogą występować, co jest jednoznaczne z brakiem zarobków.

Okazuje się, że Krzysztof Krawczyk nie musi się martwić, bo regularnie odprowadza składki ZUS, co pozawala mu cieszyć się godną emeryturą. Zdradził, że oszczędności także pozwalają mu spać spokojnie.

- Odłożyłem na czarną godzinę dzięki mojej żonie Ewuni, która w odpowiednim momencie okiełznała we mnie utracjusza. No i dzięki mamie, która — gdy ja nie myślałem o przyszłości — pilnowała, bym regularnie płacił składki na ZUS. Moja emerytura nie jest wysoka, ale kto myślał o przyszłości, ten ma. Zarabiałem przyzwoicie nawet w PRL. Poza tym przyzwoitość nakazuje równać się do średniej krajowej, bo niby dlaczego miałbym być faworyzowany - mówił, cytowany przez Jastrząb Post.

Chociaż gwiazdor nie ujawnił dokładnej sumy swojego świadczenia, jego słowa nie pozostawiają wątpliwości, że nie należy ono do najniższych, a przynajmniej przewyższa emerytury innych gwiazd, które otwarcie mówią o porażająco małych pieniądzach.

Dzisiaj grzeje:

1. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

Między innymi Maryla Rodowicz przyznała swego czasu, że co miesiąc dostaje nieco ponad tysiąc złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Wjechał w tłum protestujących kobiet, jedną ciągnął 100m. Porażające sceny, karetka na miejscu
  4. Prymas Polski bez skrupułów zaapelował do strajkujących kobiet. Przesadził?
  5. Wiemy, co stanie się w najbliższych dniach w Polsce. Protestujący wprowadzą chaos w całym kraju
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News