Krzysztof Krawczyk
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 11 Maja 2020

Fatalne wieści o Krzysztofie Krawczyku. Jego agent nie ma złudzeń, szuka następcy

Krzysztof Krawczyk odniósł się do plotek dotyczących zakończenia kariery. Wielu fanów zaniepokoiło ogłoszenie jego agenta, który zaczął już szukać zastępcy. Inną niepokojącą informacją jest fakt, że niedawno popularny piosenkarz przeszedł kolejną operację. O reakcji gwiazdy napisał portal Pomponik.pl.

Po tym jak Krzysztof Krawczyk przeszedł kolejną operację stawu biodrowego, w mediach pojawiły się niepokojące informacje, dotyczące dalszego przebiegu jego kariery. Po niedawnym oświadczeniu jego agenta pojawiło się jeszcze więcej spekulacji. Chociaż manager gwiazdy starał się wyjaśnić obecną sytuację, wreszcie stanowisko zajął sam piosenkarz.

Chłopiec zabił brata5-letni chłopiec zabił 12-letniego brata. Myślał, że trzyma zabawkęCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk obecnie powinien przechodzić intensywną rehabilitację. To już kolejna operacja stawu biodrowego, jaką przeszedł piosenkarz, a wziąwszy pod uwagę jego wiek, powrót do zdrowia może jeszcze trochę potrwać. W związku z tym w mediach zaczęły się pojawiać spekulacje na temat jego emerytury. Niedawno agent wokalisty za pośrednictwem Facebooka ogłosił, że poszukuje jego zastępcy.

Krzysztof Krawczyk nie zamierza rezygnować

Krzysztof Krawczyk wreszcie opowiedział o swoim zdrowiu i planach na przyszłość. Jak informuje portal Pomponik.pl, piosenkarz przekazał ważne informacje na łamach tygodnika "Twoje Imperium". Okazało się, że pandemia koronawirusa odcisnęła duży ślad na życiu wokalisty. Krawczyk wypowiedział się także o spekulacjach przewidujących koniec jego kariery.

- [...] koncerty są dla mnie jak serotonina - fragment wywiadu opublikowanego na łamach tygodnika "Twoje Imperium" cytuje Pomponik.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina - najtrudniejsza decyzjaIch 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk na plotki miał zareagować ze złością, jak donosi Pomponik.pl. Jego życie rzeczywiście skomplikowało się przez pandemię koronawirusa i piosenkarz nie może kontynuować ważnej rehabilitacji, jednak uznał, że zadawanie pytań o termin zakończenia kariery jest niewłaściwe. W dodatku wokalista podkreślił, że bezgranicznie ufa najbliższym osobom, szczególnie żonie Ewie i managerowi Andrzejowi Kosmali.

Dzisiaj grzeje:

1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus

2. Nowe fakty na temat Iwony Wieczorek. Krzysztof Rutkowski ma informacje o miejscu ukrycia zwłok

Krzysztof Krawczyk dał do zrozumienia mediom, że zamierza walczyć o powrót do zdrowia i - gdy tylko umożliwi to rząd - występów przed publicznością. Wygląda na to, że gwiazda nie myśli jeszcze o kończeniu swojej kariery. Piosenkarz zdradził również, że jego agent prowadzi rozmowy o powstaniu dwóch filmów o Krawczyku. Jedna produkcja ma mieć charakter dokumentalny, druga natomiast - fabularny. O ogłoszeniu agenta wokalisty, które wywołało burzę w mediach, pisaliśmy niedawno.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piłkarz cudem uniknął śmierci. Jego karierę przekreślił wypadek
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  3. Zabójstwo. Wyniki sekcji zwłok dziecka nie pozostawiają wątpliwości
  4. 17-letni Bartek przez 10 godzin był odsyłany ze szpitala do szpitala. Umierał w skandalicznych warunkach
  5. Andrzej Duda zatwierdził nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP. Padły ważne słowa
  6. Niestety, domownicy mogą nie wytrzymać. Wielka pomyłka podczas gotowania ogórkowej czy rosołu może skończyć się posępnie

Kobieta myślała, że jest w ciążyWszyscy myśleli, że jest w ciąży. Prawda okazała się zupełnie inna. Lekarze złapali się za głowyCzytaj dalej

Źródło: Pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News