Krzysztof Krawczyk ujawnił przykrą tajemnicę związaną z Romualdem Lipką. "Dziś tym bardziej żałuję"

Krzysztof Krawczyk ujawnił przykrą tajemnicę związaną z Romualdem Lipką. "Dziś tym bardziej żałuję" Źródło: youtube/krzysztofkrawczyk

Krzysztof Krawczyk zdradził niebywale przykrą tajemnicę związaną ze zmarłym Romualdem Lipką. Wyjątkowo przejmujące słowa sprawiły, że z oczu fanów popłynęły łzy.

Krzysztof Krawczyk podzielił się tajemnicą, która związana jest z polskim muzykiem, o którego śmierci dowiedzieliśmy się dziś. Kolejna gwiazda polskiej muzyki dzieli się swoimi wspomnieniami dotyczącymi Romualda Lipki. 

Krzysztof Krawczyk wspomina Romualda Lipkę 

W nocy z czwartku na piątek zmarł jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiej muzyki rockowej, wieloletni członek zespołu Budka Suflera i najbardziej rozpoznawalnych artystów. Romuald Lipko od wielu miesięcy zmagał się z ciężkim nowotworem, niestety przegrał walkę. 

- Dnia 6 lutego koło północy, po przegranej walce z nowotworem, odszedł Romuald Lipko, jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej końca XX i początku XXI w., współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów. Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiają Rodzina i przyjaciele z zespołu Budka Suflera - głosi oficjalna wiadomość w mediach społecznościowych na profilu zespołu Budka Suflera. 

Wiadomość, o jego śmierci przygnębiła Polaków, a także sprawiła, że polscy muzycy, chętnie zaczęli dzielić się swoimi wspomnieniami dotyczącymi muzyka. Niebywały sekret zdradził Krzysztof Krawczyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Krawczyk zdradził tajemnicę dotyczącą zmarłego Romualda Lipki

Krzysztof Krawczyk wzruszony wiadomością o śmierci polskiego muzyka Romualda Lipki wyznał niezwykle przejmujące słowa. 

- W 1977 roku pracowaliśmy razem w studio Polskiego Radia w Lublinie nad moją płytą ze standardami rockandrollowymi. Potem wielokrotnie obiecywaliśmy sobie wspólne nagrania, ale jak to w życiu, nie dane nam było zrealizować tych planów. Dziś tego tym bardziej żałuję. Ale kiedy nagrywałem płytę z najpiękniejszymi polskimi tangami nie mogło zabraknąć utworu pt. "Bo do tanga trzeba dwojga”. Romku! Modlę się za Ciebie. Spoczywaj w pokoju! - wyznał Krzysztof Krawczyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Współpraca obu muzyków już nie dojdzie do skutku. Krzysztof Krawczyk może tylko żałować, że nie zdążył zrealizować założonych planów, kiedy jeszcze mógł to zrobić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News