Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach

Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach Źródło: youtube.com/fakt

Krzysztof Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków w całej Polsce. Zbliżająca się majówka może być naprawdę nieudana. A wszystko przez zaburzenia, jakie zaobserwował wizjoner w jednej ze swoich najnowszych wizji.

Krzysztof Jackowski w ciągu ostatnich tygodni przedstawił bardzo wiele pesymistycznych wizji przyszłości, w których nie brakowało uwag dotyczących sytuacji w Europie. Tym razem, myśli wizjonera skupiły się wokół nadchodzącej majówki, która ma być bardzo zła dla Polaków. A wszystko przez zaburzenia meteorologiczne mogące przekreślić plany wszystkich, którzy zaplanowali urlopy w tym okresie.

Krzysztof Jackowski o majówce. Niepokojące słowa jasnowidza

To, co powiedział jasnowidz z Człuchowa, może być bardzo niepokojące dla wszystkich, którzy planowali odpocząć w ciągu następnego, majówkowego tygodnia. Mimo że meteorolodzy zapowiadają, że w Polsce nie powinno brakować słońca, to popularny wizjoner ma zupełnie inne przewidywania, które podpiera swoimi wizjami dotyczącymi prognozy pogody na następnych kilka dni.

- Od końcówki lutego mamy przedwiośnie. Ja w lutym widziałem już klucze ptaków, które podróżowały tu, nad moim miastem, czyli to się wszystko przyśpieszyło. – Majówka w 2019 roku kojarzy mi się zimna. W moim odczuciu pierwsze dni maja nas nie rozpieszczą. Uważam, że pierwszego maja będzie chłodno, drugiego tak sobie, zaś trzeci może to trochę nadrobi - mówił Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejna przepowiednia dotycząca stanu pogody

Jak na razie, przewidywania Jackowskiego dotyczące stanu meteorologicznego są poprawne. Jasnowidz wielokrotnie zaznaczał, że wiosna zacznie się w marcu i rzeczywiście, właśnie tego miesiąca można było zaobserwować poprawę pogody i powolne odejście wiosny. Przypomnijmy, że jasnowidz wysnuł wtedy także wizję lata, które według niego ma być pełne wielu nieprzewidzianych wydarzeń meteorologicznych.

– Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody. Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie - mówił w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha chce oblewać ludzi FEKALIAMI z samochodu! Czy aktorka całkowicie zwariowała, a może ma ważny powód?!
  2. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News