Spełnia się czarny sen Jackowskiego! Służby ostrzegają Polaków

Spełnia się czarny sen Jackowskiego! Służby ostrzegają Polaków Źródło: wikipedia.org

Krzysztof Jackowski informował niedawno o tajemniczych zmianach i wydarzeniach, które mogą mieć miejsce w najbliższym czasie. Również służby ostrzegają Polaków. Spełnia się czarny sen jasnowidza.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaskakuje. W niedawnym wywiadzie dla se.pl zdradził to, co ma mieć miejsce w Polsce. Powiązane jest to z przez jednych lubianą, a innych znienawidzoną porą roku, czyli zimą. W niedawnym wywiadzie dla se.pl Jackowski powiedział: - W styczniu i w lutym będzie już poważna zima. W stosunku do innych zim, w ostatnich ośmiu, dziewięciu latach, to będzie poważna i tęga zima. Przyszłoroczny styczeń i luty to będą okresy zimy, której od dawna u nas nie było. W styczniu, a nawet już w grudniu mogą wystąpić ostre mrozy - stwierdził dla se.pl jasnowidz.

Ostrzeżenie - idzie niebezpieczeństwo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej do wiadomości publicznej postanowił przekazać informacje, które nie są zbyt pozytywne. Czekają nas bowiem: silny wiatr, zawieje i zamiecie, a także obfite opady śniegu. Te powodują jak zwykle utrudnienia na drogach, a także liczne losowe wypadki, które zakończą lub już zakończyły się wizytą na SOR-ach w całej Polsce. Gdzieniegdzie prędkość wiatru sięga 90 km/h. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ostrzeżenia i alerty bezpieczeństwa dzielą się na stopnie. Szczególnie źle było na Śląsku oraz w Małopolsce. Tam obowiązywał stopień II. Trochę lepiej, ale nadal niebezpiecznie jest w: pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubuskim, dolnośląskim i podkarpackim. Tych miejsc dotyczy stopień I.

Niebezpieczeństwa i problemy komunikacyjne

Jak donoszą media najgorzej miała się Bielsko-Biała i Cieszyna. Był tam problem z podjazdem "pod górę" dotyczący ciężarówek. Również krajowa nr 81 w okolicach Ochab jest zakorkowana. Utrudniony jest więc dojazd do Katowic. Szczególnie niebezpiecznie jest jeszcze w województwie zachodnio-pomorskim, gdzie prędkość wiatru sięga nawet 90 km/h (średnio 35-50 km/h).

Krzysztof Jackowski miał rację?

Choć wiele osób nie wierzy w wizje jasnowidza to równie wielu ma on zwolenników. W końcu w tej sytuacji nie można odmówić mu zmysłu i intuicji. Rzeczywiście ostatnie dni udowodniły, że zima dla Polaków była i pewnie jeszcze będzie wyjątkowo niesprzyjająca. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa nigdy nie zaznała szczęścia w miłości. Jej mąż zdradził ją w NAJGORSZY sposób
  2. Ilona Felicjańska w szokującym wyznaniu o byłym mężu. "Kazał sobie robić l*askę"
  3. Ile waży Tomasz Sekielski? Szokująca przemiana dziennikarza
  4. Ale wstyd - Kuba Wojewódzki zapadnie się pod ziemię
  5. Przygnębiający widok na pogrzebie Ireny Dziedzic. Okrutny los zmarłej ikony dziennikarstwa
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News