Porażająca wizja Jackowskiego. Już niedługo nastąpi ogromny wybuch, będą ofiary śmiertelne?

Porażająca wizja Jackowskiego. Już niedługo nastąpi ogromny wybuch, będą ofiary śmiertelne? Źródło: screen youtube.com/tegantv

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach niestety często widzi niezbyt optymistyczne obrazy. Tym razem jasnowidz z Człuchowa ostrzega przed ogromnym wybuchem.

Krzysztof Jackowski zasłynął dzięki swoim licznym współpracom z wymiarem sprawiedliwości. Jasnowidz pomagał w rozwiązaniu wielu spraw, kiedy to wskazywał miejsce porzucenia ciała lub odnajdywał dzięki swoim umiejętnościom osoby zaginione. Jednak nie oznacza to, że jego dar ogranicza się jedynie do poszukiwań. Jackowski ma również zdolność zaglądania w przyszłość, a niektóre z jego przepowiedni są naprawdę niepokojące.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed gigantycznym wybuchem

Jasnowidz z Człuchowa w jednym z wywiadów podzielił się swoimi przeczuciami odnośnie do roku 2019. Jedna z nich bardzo zaniepokoiła całą masę ludzi, ponieważ odnosi się do gigantycznego wybuchu w jednej z elektrowni jądrowych.

Jackowski wspomina, że zobaczył całe kolejki osób czekających na podanie im pewnego płynu, który muszą wypić. Jednocześnie zaznaczył, że nie musi on nastąpić w naszym kraju.

 - Skojarzyło mi się, ze ludzie stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. I to nie jest alkohol. To coś, co muszą wypić. Mam wrażenie, że może dojść w 2019 roku, nie wiem, czy w naszym kraju, do sytuacji, którą będzie się nazywało beznadziejną - mówił Krzysztof Jackowski.

Od razu na myśl przychodzi katastrofa, jaka miała miejsce w Czarnobylu, po wybuchu tamtejszej elektrowni. Radioaktywna chmura, która wtedy przeszła nad Europą wywołała silną radiację, a żeby się przed nią zabezpieczyć Polakom podawany był jod.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opis przedstawiony przez Jackowskiego pokrywa się z sytuacjami, które miały miejsce w tamtym okresie i wywołał niemałe poruszenie wśród opinii publicznej. Co prawda w Polsce nie dysponujemy jeszcze taką elektrownią, ale plany jej budowy pojawiły się już lata temu. Teraz ten projekt może być jeszcze mocniej negowany przez społeczeństwo w obawie przed kolejną katastrofą.

Warto również wspomnieć o katastrofie w Japonii, która została wywołana poprzez trzęsienie ziemi. Czyżby faktycznie groziło nam niebezpieczeństwo ze strony promieniowania radioaktywnego? Wiele wróżb jasnowidza znalazło potwierdzenie w rzeczywistości, co jeszcze bardziej nakręca spiralę strachu. Jednak miejmy nadzieję, że w tym przypadku Jackowski się mylił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  2. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

 

źródło: Polska Times

Następny artykuł