Totalne zaskoczenie! Krzysztof Jackowski powiedział kto wygra wybory w Polsce

Totalne zaskoczenie! Krzysztof Jackowski powiedział kto wygra wybory w Polsce

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Jego wizje niejednokrotnie pomagały policji w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Wypowiada się jednak także na inne tematy. Ostatnio przepowiedział, kto wygra najbliższe polskie wybory.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zajmuje się w swojej pracy różnymi tematami. Potrafi przepowiadać pogodę, potrafi też pomagać policji w ustalaniu miejsca zaginionych. Ostatnio zajął się tematem wyborów samorządowych, które w Polsce będą odbywać się już na jesieni tego roku.

Kto wygra wybory? Krzysztof Jackowski ujawnia

Przepowiednia, którą Krzysztof Jackowski wypowiedział w tej sprawie, ma już kilka miesięcy. Dotąd było o niej jednak cicho. To dość interesujące, bowiem już wówczas jasnowidz przewidział powstanie koalicji PO i Nowoczesnej. Jak twierdził, koalicja będzie otwarta na inne partie, jednak jej trzon to właśnie dwie główne partie opozycyjne. Faktycznie w kwietniu tego roku okazało się, że taka koalicja powstała. Nie przystąpiło do niej PSL, które do wyborów samorządowych idzie samodzielnie. Kto zatem wygra wybory? Zdaniem słynnego jasnowidza z Człuchowa, wybory samorządowe wygra PiS. Wygrana nie będzie jednak znacznym triumfem partii rządzącej, bowiem przeciwnicy polityczni zrzeszeni w koalicję obywatelską przejmą głosy coraz większej grupy wyborców niezdecydowanych.

PiS wygra także wybory parlamentarne?

Ta sprawa nie jest już taka oczywista. Wprawdzie jasnowidz podejrzewa, że tak może się stać, bowiem PiS wprowadzi jeszcze przed 2019 rokiem większość zapowiadanych przez to ugrupowanie zapowiedzi z zakresu polityki socjalnej. Równocześnie jednak można spodziewać się, że w drugiej kadencji PiS nie będzie miał już zbyt wiele do zrobienia i może to być dla partii rządzącej ostatnia kadencja ze stabilną większością. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. POLEXIT?! Wyciekł nowy plan PiS, jeśli UE nie ustąpi
  2. Szok! Znana od lat gwiazda polskiej telewizji jest aktorką porno! (Zdjęcia 18+)
  3. Sfałszowane wybory?! Lech Wałęsa nie ma wątpliwości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News