Przerażające. Jackowski zapowiedział III wojnę światową

Przerażające. Jackowski zapowiedział III wojnę światową Źródło: fot. Facebook

Krzysztof Jackowski jest znany dlatego, że jego przepowiednie faktycznie całkiem dobrze się sprawdzają. Tym razem jego przepowiednia jest szczególnie niepokojąca, ponieważ chodzi o III wojnę światową, która ma niechybnie wybuchnąć.

Krzysztof Jackowski wysławił się trafnymi przepowiedniami. Nie raz, nie dwa pomagał policji w odnalezieniu osób zaginionych oraz rozwiązaniu spraw trudnych. Dzięki temu zdobył zaufanie Polaków, tym bardziej niepokojące są jego ostatnie wizje. Według Jackowskiego, czeka nas III wojna światowa. Eskalacja konfliktów międzynarodowych może doprowadzić nas wszystkich do naprawdę poważnych kłopotów.

Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej

- Mam takie niepokojące przeczucie… już od dłuższego czasu chodzi to za mną, że niekoniecznie w Polsce, niekoniecznie w Europie, ale na świecie może zacząć coś się źle dziać, w sensie poważnym już. To poczucie miałem już, powiedzmy, w styczniu, że przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, że to będzie początek czegoś większego - mówi Jackowski. To nie pierwszy taki komentarz Jackowskiego na temat wojny. Jasnowidz twierdzi, że rok 2017 miał być ostatnim rokiem względnego spokoju, a potem zapanuje już tylko chaos. Według jasnowidza, kiedy już wybuchnie wojna, najbezpieczniej będzie tam, gdzie nie będzie uchodźców. Jednym słowem, podczas wojny najspokojniejszymi rejonami mają być ziemie w pobliżu Rumunii, Bułgarii i Węgier. Dla Polski pojawia się jeszcze jedna istotna przepowiednia – w 2018 roku z polityki ma zniknąć Jarosław Kaczyński. Nie wiadomo, czy powodem jego zniknięcia będzie śmierć, choroba czy po prostu decyzja o wycofaniu się z polityki - tego jasnowidz nie precyzuje. Z całą pewnością, czekają nas ogromne zmiany. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Magda Gessler? Opadną wam szczęki
  2. Dramatyczna sytuacja Torbickiej. Nie może sobie poradzić
  3. Doda zostanie mamą?! Przełom w życiu artystki
Źródło: rmf.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News