Krzysztof Jackowski ma złe wieści. Zobaczył przerażające rzeczy dotyczące nas wszystkich

Krzysztof Jackowski ma złe wieści. Zobaczył przerażające rzeczy dotyczące nas wszystkich Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Jego przepowiednie z zapartym tchem śledzą tysiące Polaków, wierząc, że wkrótce się spełnią, To, co wizjoner ma do powiedzenia tym razem, napawa niepokojem. Przekazał bardzo złe wieści, które będą mieć wpływ na każdego człowieka.

Krzysztof Jackowski od lat nazywany jest jednym z najskuteczniejszych jasnowidzów. Sława i uznanie sprawiły, że mężczyzna wielokrotnie był proszony o pomoc w rozwiązywaniu zagadek tajemniczych zaginięć, przy których policja była bezradna. Wiele osób bardzo wierzy w każdą jego przepowiednię. To, co ma do przekazania tym razem, jest przerażające. Jego zdaniem każdy powinien mieć się na baczności.

Krzysztof Jackowski opowiada o swojej przepowiedni. Ma do przekazania fatalne nowiny

Jasnowidz z Człuchowa już w 2009 roku przepowiedział, że nadejdzie III wojna światowa. Od tej pory minęło już 10 lat, a sytuacja wydaje się dosyć stabilna. Krzysztof Jackowski jednak nie zmienia swojego stanowiska i twierdzi, że obecne niepokoje w Europie służą temu, co wydarza się na Bliskim Wschodzie.

- Nawet dzisiaj można przeczytać informacje o chyba osiemnastej sobocie tych protestów we Francji, w Paryżu, żółtych kamizelek. Bardzo ostro to wygląda dlatego, że tam czytałem splądrowano sklepy jakieś drogie, podpalono wiele rzeczy, samochody czy właśnie pomieszczenia handlowe. Policjanci obrzuceni kamieniami i innymi rzeczami - powiedział w swoim filmie w serwisie YouTube.

Według wizjonera, zamieszki w Paryżu to tylko jeden z elementów, który zbliża świat do kolejnej wielkiej wojny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Takie rzeczy się zdarzają ktoś powie, akurat padło na Paryż, na Francję. No, ale jeżeli byśmy to wszystko zsumowali z ostatnich paru lat pod hasłem ”Jackowski gdzie ta wojna, którą zapowiadasz” – oby jej nie było nigdy – to wszystko z kilku ostatnich lat, napływ uchodźców, różne historie, które się dzieją tu i na Bliskim Wschodzie, to co się dzieje w Paryżu, cały czas to wygląda na takie rozkładanie na łopatki Europy dla jakichś celów - dodał.

Krzysztof Jackowski nadal uważa, że się nie pomylił, a wszystko, co teraz można zaobserwować, to tylko preludium do wielkiej tragedii. Mężczyzna nie ma wątpliwości, że najgorsze dopiero nadchodzi.

Rok 2019 według jasnowidza przyniesie ogromne zmiany. Nastąpi koniec spokoju

Jasnowidz z Człuchowa nie uważa, że przepowiednia z 2009 jest już nieaktualna. Wręcz przeciwnie, III wojna światowa dopiero nadchodzi i jest coraz bliżej. Według słów mężczyzny, 2018 rok był ostatnim, który był w miarę pokojowym, spokojnym czasem. Teraz wszystko się zmieni.

- Obawiam się, że to, co się dzieje w Paryżu, to jest jakaś próba generalna przed tym, co ma się dziać w ogóle w Europie. Moim zdaniem jeszcze w tym roku – wszak do znudzenia będę mówił, ale mówiłem to już wcześniej i dalej potwierdzam to w moich poczuciach – spokój był do 2018 roku a mamy 2019. Będziemy to obserwowali. Na razie jest spokój - podsumowuje.

Krzysztof Jackowski uważa, że 2019 rok okaże się przełomowy. Już niedługo wszyscy mogą stać się uczestnikami wielkiej wojny, mimo pozornej stabilizacji. Mężczyzna postanowił obserwować i czekać, aż jego słowa staną się faktami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Niesamowite! Katarzyna Dowbor zdradziła rodzinny sekret! W jej żyłach płynie krew bohaterów narodowych! 
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. TVP wyrzuciło kolejnego uwielbianego prezentera. Nie uwierzycie, w jak bezczelny sposób!
  4. Rossmann wjechał z akcją, która poruszy wszystkich klientów. Zostało niewiele czasu
  5. Dominika odpala petardę w kierunku Wiśniewskiego. Jest silniejsza niż Żyła

Źródło: Nczas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News