Krzysztof Jackowski o najbliższych miesiącach. Jasnowidz zapowiada wojnę

Krzysztof Jackowski o najbliższych miesiącach. Jasnowidz zapowiada wojnę Źródło: youtube.com/krzysztofjackowski

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę? Według Jasnowidza z Człuchowa świat w 2019 roku będzie musiał przygotować się na prawdziwe niebezpieczeństwo. Wszystko przez geopolitykę, która zdaniem medium będzie się dramatycznie zmieniać. Czy nasz kontynent ma się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski zaskoczył swoich fanów. Wróżbita, w najnowszym materiale na swoim kanale YouTube podzielił się przerażającą wizją przyszłości świata w nadchodzącym roku. Według charyzmatycznego jasnowidza sytuacja geopolityczna doprowadzi do tego, że większość kontynentów w ciągu roku stanie się obszarem działań bitewnych. Czy najczarniejsze wizje medium spełnią się?

Krzysztof Jackowski przestrzega świat

Według wróżbity sytuacja na kontynencie europejskim w ciągu najbliższych 12 miesięcy zacznie się znacznie pogarszać.

- Mam przepowiednie nie tylko dotyczące Polski, ale też świata. Długo byłem pytany i wyśmiewany, że Jackowski od kilku lat zapowiada wojnę, że stara śpiewka… Nie chcę tego powtarzać, bo oto nie ma sensu. Tak, Jackowski zapowiadał wojnę i zapowiada nadal - powiedział jasnowidz, który od wielu lat ostrzega świat przed niebezpieczeństwem.

Według budzącego skrajne emocje Polaków medium, sytuacja, która zaistnieje na świecie, będzie miała swoją genezę na bliskim wschodzie. Według jasnowidza, napięcia między Stanami Zjednoczonymi, Turcją, Iranem i Izraelem mogą doprowadzić do wielu nieszczęść.

- Na ten rok mam złe przeczucie. Ja nie twierdzę, że to się stanie w Polsce, albo też w Europie. W tym roku pierwszy raz poczujemy wielki niepokój. To może się zacząć dziać na jesieni tego roku, październik, być może listopad. Te niepokój wyjdzie na pewno z rejonu Bliskiego Wschodu. [...] Mam odczucie, że znakiem przed tym, co ma się tam zdarzyć, będzie jawny konflikt Turcji ze Stanami Zjednoczonymi. Dojdzie do dużej różnicy zdań, a może dużej różnicy militarnej gdzieś w terenie. Kto wie, czy nie będzie chodziło o kwestię Iranu - powiedział jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Europa będzie bezpieczna?

Według Jackowskiego sytuacja w Europie w ciągu najbliższego roku będzie niepokojąca szczególnie w strukturach Unii Europejskiej, która nie będzie wiedziała, jak się zachować w trakcie nadchodzącego zagrożenia. Ponadto, medium obawia się, że zamieszki w Paryżu przerodzą się w coś strasznego, co pochłonie cały kontynent europejski w konflikcie.

- Mam obawy o to, że Europa jest tak zakręcona, że takie rozruchy jak w Paryżu, to może być tylko preludium do tego, co w Europie może zacząć się dziać. Te rzeczy zaczną się w okresie października i listopada tego roku - powiedział Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piękna inicjatywa Omeny Mensah! Część Polaków i tak będzie ZNIESMACZONA!
  2. Anna Mucha zawdzięcza im wszystko! Ta historia wzruszy was do łez!
  3. Widzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinę
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Służby wydały ostrzeżenie. Rossmann wycofuje całe partie towaru

 

źródło:YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News