Jackowski przewiduje śmierć polskiego polityka? Szokujące słowa jasnowidza

Jackowski przewiduje śmierć polskiego polityka? Szokujące słowa jasnowidza Źródło:

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Niestety, jego wizje najczęściej nie są zbyt optymistyczne. Teraz Jackowski przewidział śmierć jednego z polskich polityków.

Krzysztof Jackowski, nazywany Jasnowidzem z Człuchowa, zasłynął dzięki jego współpracy z polską policją, której pomagał w wielu sprawach. Oczywiście Jackowski pomaga również osobom, które straciły już nadzieję, że standardowe metody pozwolą im nareszcie odnaleźć swoich bliskich. Jednak w ostatnim czasie jasnowidz skupił się na najważniejszych wydarzeniach w naszym kraju, a jego wizje coraz częściej dotyczą świata polityki, a nie tylko spraw i problemów lokalnych. Teraz w jednym z wywiadów wyznał, że jeden z polskich polityków dość tragicznie zakończy swoją karierę.

Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość polskiego polityka

Jackowski dzięki swojemu kanałowi na portalu YouTube zdobył bardzo dużą liczbę wielbicieli oraz zyskał na rozgłosie. Poprzez swoje nagrania opowiada o tym, jak można obudzić w sobie zdolności paranormalne. Jednocześnie przedstawia historie ze swojej kariery oraz przytacza sprawy, którymi się zajmował. Jednocześnie wiele osób nadal nie wierzy w jego zdolności, uważając, że jego trafione wizje są jedynie przypadkiem i ślepym trafem szczęścia. Wskazują przy tym na jego słowa, które ostatecznie się nie sprawdziły. Jednak teraz jasnowidz zaskoczył wszystkich, przewidując przyszłość dla burmistrza Chojnic, który według niego już niedługo zakończy swoją karierę polityczną. Problem w tym, że nie będzie to spowodowane żadnymi wyborami i ma to nastąpić jeszcze za jego kadencji. Następnie wspomina o pomniku, który mają mu postawić mieszkańcy, podobnie jak Lechowi Kaczyńskiemu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W ten sposób Krzysztof Jackowski zasugerował, że polityk niestety umrze podczas kadencji, co bez wątpienia nie jest dla niego pozytywna wróżbą. - Kiedyś spotkałem się z burmistrzem Chojnic i powiedziałem mu tak, że jeżeli kiedykolwiek zakończy się jego kadencja, to ona się zakończy w trakcie kadencji. Czyli nie skończy się to, że go nie wybiorą i przestanie być burmistrzem, tylko los sprawi, że przestanie być burmistrzem. Potem mi się skojarzył pomnik w brązie na głównym rynku przedstawiający postać burmistrza - mówił Jackowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Musieli uratować Szpilkę! Ratownicy przybyli w ostatniej chwili
  4. Schuberth naraził się wszystkim Polakom. Skandaliczne słowa
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News