Jackowski jest TERAZ w centrum zainteresowania całego świata

Jackowski jest TERAZ w centrum zainteresowania całego świata Źródło: screen/youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najsławniejszy polski jasnowidz, którego wizje i przepowiednie z uwagą śledzą miliony Polaków. Teraz okazuje się, że mężczyźnie udało się zyskać sławę również poza granicami naszego kraju - przez najnowszą sprawę zainteresował się nim cały świat. 

Krzysztof Jackowski pierwszy raz pojawił się w mediach już w roku 2000, kiedy zdecydował się na wystąpienie w filmie dokumentalnym pt. "Jasnowidz" - opowiadał w nim o wczesnych latach swojej działalności. Wtedy jednak nie odniósł spektakularnego sukcesu i nie stał się postacią medialną, tak jak ma to miejsce w tym momencie. Celebryci i polskie służby korzystają z jego usług już od lat, on sam jednak w mediach zaistniał głównie dzięki założeniu kanału na Youtube, gdzie publikuje swoje wizje dotyczące spraw, którymi akurat żyje cała Polska. Z czasem zainteresowały się nim również ogólnopolskie media, by wykreować go w końcu na najsłynniejszego polskiego jasnowidza. Do tej pory uznaniem cieszył się głównie na terenie naszego kraju, dzięki najnowszej sprawie jednak znalazł się w centrum zainteresowania całego świata.

Oczy całego świata zwróciły się w stronę Jackowskiego

Krzysztof Jackowski ma przed sobą prawdziwe wyzwanie - do tej pory rozwiązywał nasze lokalne sprawy i wypowiadał się głównie w kwestiach dotyczących Polski. Teraz jednak zrobiło się o nim głośno poza granicami naszego kraju, gdyż o pomoc poprosiła go wielka gwiazda Italian disco lat 80. - Romina Power. - Było to dla mnie olbrzymie zaskoczenie i wielki zaszczyt - mówił w rozmowie z "Faktem". Kobieta spotkała się z nim przy okazji swojego koncertu, który miał miejsce w Gdańsku. Teraz oczy całego świata zwróciły się na jasnowidza i każdy uważnie obserwuje czy i tym razem mężczyzna popisze się swoimi niezwykłymi zdolnościami.

Krzysztof Jackowski stara się pomóc Rominie Power

Cała sprawa dotyczy ogromnej tragedii artystki, która spotkała ją w 1994 roku. Wtedy to w tajemniczych okolicznościach zaginęła jej 24-letnia córka i do tej pory nie udało jej się odnaleźć. Natychmiast pojawiło się wiele wstrząsających teorii, a najpopularniejsza z nich mówiła o samobójstwie, nigdy jednak nie została oficjalnie potwierdzona.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Romina Power wciąż wieży, że dziewczyna żyje, mimo że jej ojciec, Al Bano już pogodził się ze śmiercią ukochanej córki. - Romina Power przekazała mi złoty woreczek, w którym znajdowała się piżama jej córki, a także trzy zdjęcia Ylenii. Po tylu latach od tragedii mówiła spokojnie, jednak w jej oczach widziałem nadzieję - mówi Krzysztof Jackowski. Jasnowidz deklarował już w mediach, że podejmie się rozwiązania tej sprawy za darmo i zrobi wszystko, co w jego mocy, by prawda wyszła na jaw. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nieznane życie gwiazdy Kogla-Mogla. Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  2. To niewiarygodne. Zenek Martyniuk zaskoczył fanów, jak nigdy dotąd
  3. Dramat gwiazdy w Na wspólnej. Uznana za zaginioną
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News