Jackowski ujawnił zaskakujące fakty. Czas pisać na nowo podręczniki do historii?

Jackowski ujawnił zaskakujące fakty. Czas pisać na nowo podręczniki do historii? Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski nieraz zaskakiwał i szokował swoimi wizjami. Tym razem wypowiedział się na temat jednej z największych tajemnic historii.

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich przepowiedni. Jasnowidz dzielił się swoimi wizjami na temat przyszłości państw, katastrof, pogody, pomagał też policji w śledztwach czy wskazywał miejsce pobytu zaginionych osób. Tym razem, w rozmowie z "Super Expressem", podzielił się swoją opinią na temat jednej z najciekawszych kwestii dotyczących II wojny światowej. 

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Lekcje historii nie mówią prawdy

Czy Adolf Hitler rzeczywiście popełnił samobójstwo? Krzysztof Jackowski ma na to konkretny pogląd. Wiadomo, że w szkole uczymy się znanej wersji historii. Adolf Hitler popełnił samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku, podczas oblężenia Berlina. Powszechnie uważa się, że strzelił do siebie z pistoletu i rozgryzł fiolkę z cyjankiem. Ciała Hitlera i jego żony, Evy Braun, zostały spalone. Fakt, że zeznania naocznych świadków ostatnich chwil Furhera były długo utajnione, spowodował, że wokół sprawy narosło wiele teorii spiskowych.

Najpopularniejsza z nich mówi, że przywódca Trzeciej Rzeszy upozorował śmierć a potem zbiegł do Argentyny. Jak się okazuje, Krzysztof Jackowski uważa ten scenariusz za prawdziwą wersję przebiegu wydarzeń:

- Logicznie - przecież wielu esesmanów uciekło do Ameryki Południowej. Ci, którzy mieli wątpliwości, uciekli. Nie wierzę w to, że Hitler dał się zabić. Ja uważam, że Hitler uszedł z życiem, jestem co do tego przekonany - powiedział jasnowidz "Super Expressowi".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski słusznie zauważa, że Argentyna była dla niemieckich zbrodniarzy wojennych popularnym kierunkiem ucieczki. To stamtąd Mossad uprowadził Adolfa Eichmanna, głównego odpowiedzialnego za Holokaust. Dlaczego więc do Ameryki nie miałby zbiec sam przywódca Rzeszy? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, że tak właśnie było.

- Uważam, że ten morderca uciekł z rodziną i oko mu nie zadrżało, żeby upozorować zabójstwo jakichś innych ludzi i ich podpalić. W moim odczuciu Hitler przeżył wojnę i przygotował się na ucieczkę - tłumaczy jasnowidz z Człuchowa.

Co ciekawe, teoria o ucieczce Fuhrera do Argentyny była po wojnie bardzo poważnie badana przez FBI. Wg informacji Amerykanów, Hitler miał przedostać się do Ameryki w łodzi podwodnej. Z zachowanej korespondencji wynika, że dowody na poparcie tej tezy okazały się niewystarczające. Wersja o samobójstwie, jako ta najbardziej pewna, stała się więc oficjalna i to jej uczymy się w szkołach. Pytanie, jak długo?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska wyznała PRAWDĘ! Opowiedziała, jak naprawdę wyglądało jej życie z Prezydentem
  2. 14-letnia Roksana Węgiel opowiedziała, jak wygląda jej związek. Jej rodzice powinni się zainteresować córką?!
  3. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  4. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  5. Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje
  6. IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków
  7. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News