Wizja Jackowskiego mrozi krew w żyłach. To czeka każdego z nas, przerażające

Wizja Jackowskiego mrozi krew w żyłach. To czeka każdego z nas, przerażające Źródło: Fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, często zabiera głos w najistotniejszych sprawach. Pomaga policji w poszukiwaniu ciał ofiar morderstw oraz przewiduje przyszłość. Tym razem przekazał mrożącą krew w żyłach wizję.

Krzysztof Jackowski słynie z trafności swoich wizji. Niejednokrotnie przydał się śledczym w poszukiwaniach żywych i umarłych, a w przeszłości z jego usług i przyjaźni korzystał nawet król polskich gangsterów Pershing, czyli szef mafii pruszkowskiej Andrzej Kolikowski. Jasnowidz od lat pojawia się w telewizji, a portale internetowe i prasa często przeprowadzają z nim wywiady i proszą o wizję. Jak na razie Jackowski cieszy się nieskazitelną reputacją i niemal całkowitą celnością swoich przewidywań. Tym razem obdarzony niezwykłym talentem człuchowianin wypowiedział się na jeden z najbliższych człowiekowi tematów. Jego słowa mogą zmrozić krew w żyłach.

Krzysztof Jackowski wyjawił, co stanie się z nami po śmierci

Zdaniem jasnowidza dusza ludzka po obumarciu ciała pozostaje w pełni świadoma. Znikają wszelkie ludzkie potrzeby, a nasza świadomość pozostaje w świecie osób żywych. Jak twierdzi, otrzymamy umiejętność błyskawicznego przemieszczania się w czasie i przestrzeni, lecz za te wszystkie udogodnienia przyjdzie zapłacić nam wysoką cenę. Przyjdzie nam spędzać czas wśród materialnych osób, które nie będą jednak mogły nas widzieć, ani słyszeć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z czasem uwolniona od ciała i ludzkich przywar dusza zapragnie powrotu do dawnego stanu. Zatęskni za głodem, rozmową czy miłością. - Ja nie mam wątpliwości. Pomyślmy, przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w mgnieniu oka w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl. Takie możliwości nam tu nawet się nie śnią. Wyobraźcie sobie po śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym. Wydawać by się mogło, że się wyzwoliliśmy, dusza jest wolna i jest wszystko fajnie, ale nie do końca. Wszędzie jesteście, jako ktoś w "czapce niewidce". Na początku może nie będziecie na to zwracali uwagi, bo będziecie w miejscu, gdzie jest sporo ludzi, ale po obserwacji takiego miejsca poczujecie, że jesteście sami, bo nikt nie zwraca na was uwagi [...] Dusza jako uniwersum musi co jakiś czas wchodzić w strukturę materialną, może nawet ją wybrać - przekazał Krzysztof Jackowski.

Przyjaźń jasnowidza z Pershingiem

Jackowski i Kolikowski poznali się na początku lat 90. Najsłynniejszy polski przestępca szybko polubił Jasnowidza i to z wzajemnością. Pershing często korzystał z wizji medium i doceniał ich trafność. Współpraca obu mężczyzn była długa i owocna, a gangster odpłacał się za nią życzliwością i wystawnym stylem życia. Obaj podróżowali m.in. do USA, gdzie Pershing w kasynach Atlantic City i Las Vegas oddawał się hazardowej rozrywce. Ich znajomość i karierę gangstera, który pogrywał z wymiarem sprawiedliwości, który nigdy mu niczego nie udowodnił, zakończyła się zimą 1999 roku. Pershing został zamordowany przez przedstawicieli wrogiej organizacji przestępczej w Zakopanem, co oprócz przysługi dla wymiaru sprawiedliwości i zarazem surowo karanego przestępstwa było złamaniem bandyckich zasad, które stanowiły, że zimowa stolica Polski i Sopot są wyłączone z porachunków. - Szanowałem go, bo był sentymentalnym gangsterem, z zasadami. Nie mścił się nawet za swoje krzywdy. Często o nim myślę, czasami zwyczajnie w świecie brakuje mi go. Tak, Pershing był moim przyjacielem - przyznał w jednym z wywiadów Jackowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SKANDAL! Gwałciciel został uniewinniony. Powód sprawi, że opadną Wam szczęki
  2. 80-letni znany aktor podkochuje się w Dodzie! „Mimo różnicy wieku jesteśmy pokrewnymi duszami”
  3. Dla Kreta nie ma już nadziei. Tadla rozkwita i chwali się nowym partnerem
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
źródło: nczas.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News