Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze

Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze Źródło: screen/YouTube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski jest autorem bardzo wielu trafionych przepowiedni. Tym razem nie było inaczej. Jego wizja spełniła się z wielką dokładnością. Na naszych oczach dzieje się to, co najgorsze.

Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni. Z jego nadprzyrodzonych zdolności korzysta również policja, która wielokrotnie dziękowała jasnowidzowi z Człuchowa za pomoc w rozwikłaniu skomplikowanych, kryminalnych spraw. To nie jedyne wizje, które sprawdziły się w ostatnim czasie.

Najsłynniejszy wizjoner w Polsce bardzo często wypowiada się również w sprawach politycznych i społecznych. Nie jest tajemnicą, że jego niedawne przeczucia na temat zamieszek we Francji miały swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Wizje Krzysztofa Jackowskiego bardzo często są mroczne, a internauci z niepokojem słuchają słów jasnowidza za pośrednictwem platformy YouTube.

Krzysztof Jackowski znów triumfuje. Jego przepowiednie właśnie się spełniają

Krzysztof Jackowski przyznaje, że czasem zdarza mu się pomylić. Jednak tym razem nie popełnił błędu. Jakiś czas temu, Jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się na temat zjawisk pogodowych, które będą miały miejsce tej wiosny. Trzeba przyznać, że jego przeczucia sprawdziły się z wielką dokładnością

- Mam przeczucie, że wiosna przyjdzie wyjątkowo szybko w tym roku i tak samo szybko zmieni się w lato - przepowiadał Krzysztof Jackowski jeszcze w styczniu tego roku.

Nie da się ukryć, że jego przepowiednie są zbieżne z prognozą pogody. Wiosna przyszła w tym roku bardzo wcześnie i już w ostatnich dniach kwietnia termometry mają pokazać temperaturę powyżej 20 stopni Celsjusza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Teraz sprawdza się najgorsze: "Będą anomalie pogodowe"

Gorąca wiosna i lato nie dla każdego są dobrą wiadomością. Krzysztof Jackowski obawia się, że na przełomie tych pór roku mogą pojawić się anomalie pogodowe. Lokalne susze miały występować na przemian z gwałtownymi burzami. Jasnowidz z Człuchowa przewidział to już w styczniu. Prognoza pogody na najbliższe dni potwierdza, że sprawdza się najgorsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego.

Piątek ma być wyjątkowo gorącym dniem. Kilka dni temu susza spowodowała pożar na ogromnej powierzchni Kampinoskiego Parku Narodowego. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko przez silny wiatr. Synoptycy twierdzą, że w najbliższy weekend lokalnie pojawią się burze i grad. Anomalie pogodowe, o których kilka miesięcy temu wspominał Krzysztof Jackowski, stają się rzeczywistością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  4. Przez tę promocję w Biedronce Polacy oszaleją. Po świętach dyskont odpala prawdziwą petardę
  5. TVN przekazał druzgocące wieści. Prokuratura postawiła zarzuty ws. śmierci znanego polskiego muzyka
  6. Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!
  7. Katarzyna Dowbor była bezlitosna. Po jej słowach kobieta zalała się łzami

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News