Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć. Czy straszna wizja się spełni?

Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć. Czy straszna wizja się spełni? Źródło: youtube.com/fakt.pl

Krzysztof Jackowski zadziwił swoich widzów. Kontrowersyjny jasnowidz zdradził, że w swojej najnowszej wizji widział śmierć. Miłośnicy talentu medium zastanawiają się, czy wydarzenia, które ujrzał mężczyzna spełnią się.

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem, którego wizje często spotykają się z krytyką ze strony opinii publicznej. Pomimo tego, że medium ma wiele sukcesów i trafnych przewidywań przeszłości, to jeszcze nigdy nie zwierzało się, że widziało śmierć. Tym razem, popularny "jasnowidz z Człuchowa" zdradził dziennikarzom Super Expressu wizję dotyczącą śmierci. To, co powiedział wizjoner, może być odebrane jako zapowiedź jego własnego "końca"?

Krzysztof Jackowski widział własną śmierć? Szokujące wyznanie jasnowidza

Takiego wywiadu z Jackowskim, dziennikarze Super Expressu się nie spodziewali. Jasnowidz, w bardzo poważnych słowach odniósł się do swojej śmierci, którą miał zobaczyć w jednej z wizji.

- Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci. Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje. - powiedział Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ i FILMEM

Jackowski coraz częściej mówi o śmierci. Fani są niezaniepokojeni

Wypowiedź wizjonera dla SuperExpressu nie jest pierwszą, w której Jackowski opowiadał o swojej śmierci. Niepokój fanów wzbudził fakt, że to już kolejna taka wypowiedź w ciągu kilku miesięcy. Poprzednim razem, medium o swoim odejściu opowiadało w listopadzie 2018 roku na swoim kanale YouTube.

- Ja nie mam wątpliwości. Pomyślmy, przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w mgnieniu oka w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl. Wyobraźcie sobie o śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym […] Po jakimś czasie możecie zatęsknić za chęcią bycia głodnym, za chęcią zakochania się i wielu innych rzeczy – tłumaczył Jackowski.

Miłośnicy talentu "jasnowidza z Człuchowa" zastanawiają się, czy wypowiedzi dotyczące śmierci nie są zwiastunem odejścia Jackowskiego. Sam wróżbita, pomimo tego, że jak sam przyznaje, myśli o momencie końca swojego życia, nie powiedział publicznie, czy ta chwila nastąpi w niedalekiej przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE 

  1. SZOK! Mąż POZYWA Kuleszę! "Byłem wieloletnią ofiarą MOLESTOWANIA"
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują
  4. Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów
  5. Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia
  6. Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg

źródło: Najwyższy Czas!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News