Porażające słowa Jackowskiego o Kaczyńskim. Przyszłość prezesa jest zagrożona?

Porażające słowa Jackowskiego o Kaczyńskim. Przyszłość prezesa jest zagrożona? Źródło: .

Krzysztof Jackowski jest święcie przekonany, że Jarosław Kaczyński jest bardzo poważnie zagrożony. Znając umiejętności najsłynniejszego polskiego jasnowidza, prezes PiS ma się czego obawiać.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny opublikował w formie wideo swoje najświeższe wizje i przemyślenia. Tym razem skupił się przede wszystkim na polityce - przez ponad pół godziny mówił o wyborach, krokach polskiego rządu, a na koniec zapowiedział, że nad Kaczyńskim zawisną czarne chmury. Prezes PiS powinien się zacząć obawiać. 

Krzysztof Jackowski bezlitośnie ocenia Kaczyńskiego

Znany jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wiadomości dla najsłynniejszego prezesa w Polsce. Skupił się nad zbliżającymi się wyborami i postawą Kaczyńskiego. Sam także surowo ocenił działania PiS, które mocno go rozczarowały. Na szczęście już wie, na kogo będzie głosował.

Krzysztof Jackowski stwierdził, że działania rządu przed wyborami działają na niekorzyść Jarosława Kaczyńskiego. Za to on przybiera maskę i zajmuje się sprawami mniej istotnymi dla społeczeństwa. Nie jest pewien, czy to przyniesie mu sukces jesienią. Podkreśla też, że przez swoje decyzje polityk "grabi sobie" u Polaków i może mocno stracić na poparciu. Jest przekonany, że te wybory nie będą należeć do PiS-u, a Kaczyński nie uzyska wyników o jakich marzył. W dalszej części skrytykował również ostatnie wystąpienia polityka. Prezes Kaczyński z pewnością nie będzie tym zachwycony

- Szanuję pana Kaczyńskiego, uważam go za bardzo myślącego polityka, taktycznego polityka, ale dzisiaj pan Kaczyński dopiero wybąkał, tak jakoś dziwnie to powiedział, że Polska za nic nie będzie płacić. On nie powiedział tego światu, on nie powiedział tego Stanom Zjednoczonym, on nie powiedział tego nawet Izraelowi, który jest roszczeniowy w stosunku do nas w tym momencie. On to powiedział nam, Polakom, przed wyborami. (...) To brzmiało tak: "chłopaki, dziewczyny głosujcie na nas, a my za nic nie będziemy płacić, jak będzie ktoś od nas żądał". (...) Jego słowa w tym momencie nic nie znaczą - kontynuował oburzony jasnowidz.

Jackowski ma swojego faworyta

W dalszej części nagrania jasnowidz z Człuchowa zdecydował się zdradzić swoim fanom, na kogo on postawi swój głos. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

- Będę głosował na pewno na Konfederację. Powiem dlaczego. Wydarzenia dzisiejszego dnia ostatecznie przekonały mnie, że w tej sytuacji nie mam wyboru i muszę głosować na Konfederację. Mam zapatrywania patriotyczne, czuję się Polakiem, szanuję Europę, szanuję też Unię Europejską. (…) Nie mam też jakichś skrajnych poglądów - zadeklarował się Jackowski. W jego wypowiedzi chodzi o to, że nie jest za tym, by Polska wypłacała roszczenia Izraelowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Brylski został POBITY na śmierć we własnym domu! Jego morderca wciąż nie został skazany, rodzina jest w rozpaczy
  2. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  3. Przerażajace nagranie Dody w sieci. Miała łzy w oczach, nie była w stanie mówić
  4. Dotarli do prawdziwego aktu urodzenia dziecka Meghan i Harry'ego. Dwa szczegóły wprawiają w osłupienie
  5. Porażające słowa Jackowskiego o Kaczyńskim. Przyszłość prezesa jest zagrożona?
  6. Spłonął dom wokalisty disco polo, został bez dachu nad głową. Potrzeba jest pomoc

Źródło: Nczas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News