Wizja słynnego jasnowidza przeraża. Niedługo przeżyjemy horror, będą ofiary śmiertelne

Wizja słynnego jasnowidza przeraża. Niedługo przeżyjemy horror, będą ofiary śmiertelne

Krzysztof Jackowski stał się w ostatnim czasie najsłynniejszym jasnowidzem w Polsce. Zasłynął on ze swoich katastroficznych przepowiedni dotyczących zarówno Polski, jak reszty świata. Jasnowidz wydał właśnie kolejną zatrważającą przepowiednię dotyczącą losów Europy.

Krzysztof Jackowski nie przestaje snuć czarnych wizji na temat zbliżających się wydarzeń. Zdaniem słynnego jasnowidza stajemy w obliczu międzynarodowego konfliktu nie do uniknięcia, który przełoży się na setki ofiar śmiertelnych.

Krzysztof Jackowski: wojna zagraża Europie

Coraz to nowe doniesienia o zamach terrorystycznych w krajach zachodniej Europy weszły już na stałe do przekazu medialnego. Napięte sytuacje społeczne w takich państwach jak Niemcy czy Hiszpania, mogą przerodzić się jednak w coś jeszcze gorszego. Znany jasnowidz twierdzi, że w najbliższych miesiącach czeka nas eskalcja terroryzmu. Punktem zapalnym ma być wojna na Bliskim Wschodzie. - Mam obawy co do najbliższych miesięcy i przełomu tego roku. Możemy mówić wówczas o niebezpieczeństwie wojny na Bliskim Wschodzie, co może mieć również konsekwencje w Europie - mówi Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem. Według jasnowidza, każda sytuacja zapalna w konflikcie arabskim może mieć bezpośrednie przełożenie na Europę. - Sądzę, że powinniśmy uważnie obserwować sytuację na Bliskim Wschodzie - jeśli tam konflikt się zaostrzy, to w Europie wtedy zaczną się skomasowane ataki terrorystyczne - ostrzega Jackowski.

Ataki terrorystyczne na niespotykaną skale

Krzysztof Jackowski mówi również, że załamanie się sytuacji to kwestia bardzo nieodległej przyszłości. Jak przyznaje, widmo międzynarodowego konfliktu towarzyszy mu już od dłuższego czasu. - Obawiam się, że zbliżamy się do takiego okresu. Wyczuwam zagrożenie międzynarodowego konfliktu, chodzi to za mną i często o tym myślę. Sądzę, że najbliższe miesiące pokażą nam tę sytuację - powiedział zaniepokojony jasnowidz. Jackowski już na początku 2018 roku zaznaczał, że 2017 był ostatnim rokiem relatywnego pokoju na świecie. Głosił wtedy również, że w Europie wybuchnie konflikt zbrojny, który zostanie zainicjowany blisko granic Polski. Wszystkie te wydarzenia mają za sobą pociągnąć wiele ofiar śmiertelnych.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Doda widzi się w roli drapieżnej burdelmamy? Fani nie mają wątpliwości
  2. Zenek Martyniuk hitem kabaretu! Polacy turlają się ze śmiechu
  3. Ujawniono nieznany fakt z życia Kory. Nie wszystkim się spodoba
Następny artykuł