Przerażające wizje Jackowskiego spełniły się na naszych oczach. Jasnowidz opublikował dokumenty

Przerażające wizje Jackowskiego spełniły się na naszych oczach. Jasnowidz opublikował dokumenty Źródło: Facebook/Krzysztof Jackowski Jasnowidz z Człuchowa

Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni. Jego przerażające wizje już nieraz się sprawdziły. Jasnowidz z Człuchowa ma na to niezbite dowody. Wystarczy spojrzeć na opublikowane ostatnio dokumenty.

Krzysztof Jackowski pomógł już wielu osobom w wyjaśnieniu tajemniczych spraw. Ludzie zwracają się do niego przeważnie wtedy, gdy zawodzi policja i standardowe metody śledztwa. Jak się okazuje, służby również korzystają z nadprzyrodzonych zdolności jasnowidza z Człuchowa. Większość wizji dotyczy przerażających wydarzeń i mrocznych spraw.

Najsłynniejszy wizjoner w Polsce jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego kanał na YouTube obserwują tysiące osób. To właśnie tam można usłyszeć treść najnowszych przepowiedni. Krzysztof Jackowski bardzo chętnie odpowiada na wszelkie pytania internautów, jednak nie ukrywa, że największą satysfakcję daje mu współpraca z policją.

Straszne wizje Jackowskiego spełniały się na naszych oczach

Krzysztof Jackowski nie ogranicza się do przepowiadania kataklizmów i wyznaczania daty końca świata. Poza globalnymi zagadnieniami ważne są dla niego sprawy lokalne. Jasnowidz z Człuchowa ma swój profil na Facebooku, który jest skierowany do osób pragnących skorzystać z jego usług. Z tego też powodu popularny wizjoner stara się jak najbardziej uwiarygodnić swoją działalność.

Na oficjalnym profilu Jackowskiego można znaleźć wiele wycinków prasowych, które stanowią dowód, że brał on udział w wyjaśnianiu wielu kryminalnych spraw. Media nieraz donosiły, że jego przepowiednie spełniały się na oczach wszystkich. Niejednokrotnie pomagał wyjaśnić, co wydarzyło się na miejscu zbrodni lub też pomagał w odnalezieniu zaginionych osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski prezentuje dowody. Te dokumenty poświadczają prawdziwość jego przepowiedni

Służby bardzo często pozostają sceptyczne wobec nadprzyrodzonych metod. Okazuje się jednak, że policja potrafi docenić umiejętności takich osób jak Krzysztof Jackowski. Wizjoner opublikował na swoim profilu na Facebooku kilka dokumentów, które potwierdzają jego czynny udział w wielu kryminalnych sprawach.

- Informacja jaką Pan przekazał w sprawie zaginięcia dwóch chłopców z Zabrza okazała się trafiona - czytamy w jednym z dokumentów.

- Dziękuję Panu za udzieloną pomoc w ustaleniu sprawcy zabójstwa Wiesława Glejbe (…) Na podstawie podanych przez Pana faktów i przeprowadzonej wizji ustalono osobę podejrzaną o popełnienie tego przestępstwa - można przeczytać w innym piśmie.

Są to oficjalne pisma wysłane przez poszczególne oddziały policji. Nie ma więc wątpliwości, że współpraca Krzysztofa Jackowskiego ze służbami jest bardzo owocna. Opublikowane w mediach społecznościowych dokumenty są tego najlepszym dowodem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wdowiec po Ani Przybylskiej ZATRZYMANY przez policję. Miał dopuścić się obrzydliwego przestępstwa
  2. Polscy katolicy są WŚCIEKLI! Anna Mucha dostanie EKSKOMUNIKĘ za swoje słowa o Janie Pawle II? 
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Facebook

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News