Jaka będzie zima? Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości

Jaka będzie zima? Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości

Krzysztof Jackowski miał wizję nadchodzącej zimy. Właśnie przekazał informację, w której podał, niczym najznakomitszy meteorolog, jakie będą najbliższe miesiące w Polsce. Ci, którzy nie wierzą, niech koniecznie sprawdzą spełnione przepowiednie Jackowskiego!

Krzysztof Jackowski apeluje o to, by już teraz wyciągnąć sweter z szafy. Najsławniejszy polski jasnowidz, w rozmowie z "Super Expressem" zauważa, że jesień będzie krótka i wyjątkowo chłodna. Czy w najbliższych dniach dosięgnie nas słota?

Krzysztof Jackowski wie, jaka będzie zima w Polsce. Czy mamy się czego bać?

Nic innego, a przeczucie połączone z długoletnią praktyką polskiego jasnowidza sprawiło, że jego zdaniem najbliższa zima może się okazać wyjątkowo sroga. Poprzedzi ją podobno krótka i wyjątkowo chłodna jesień. Już w październiku uderzą pierwsze niepokojące fale mroźnego powietrza, a chwilę później może się okazać, że odwiedzając groby najbliższych 1 listopada będziemy się przebijać przez zaspy śnieżne. Jednak to grudzień i styczeń będą nieustająco białe. Krzysztof Jackowski przewiduje, że w tegoroczne Boże Narodzenie jest szansa na rodzinne lepienie bałwana. Meteorologiczne przeczucie Jackowskiego może się sprawdzić. Może, ale nie musi. Meteorolodzy są wszak innego zdania i głoszą od kilku tygodni: będzie gorąco! Amerykańska stacja badawcza pochyliła się nad zmianami klimatycznymi nad Europą i przyznaje, że będzie nie tylko ciepło, ale w niektóre dni musimy się przygotować na prawdziwe upały! Słupki rtęci będą wariować. Chłodne poranki i wieczory zrekompensują nam wyjątkowo ciepłe popołudnia.

Pogoda do końca 2018 roku

Meteorolodzy zauważają, że początek jesieni będzie wyjątkowo ciepły. Dzienna temperatura będzie nieco wyższa niż w latach ubiegłych, jednak w połączeniu z praktycznie bezdeszczowymi prognozami może się okazać, że lato potrwa trochę dłużej. Chłodniejsze dni przyjdą dopiero w listopadzie za sprawą frontów atmosferycznych. Jest to naturalna próba obrony przed suszą, która nawiedziła Europę w lipcu. Pomimo zapowiadanej sielanki, Portugalia, Francja i Wielka Brytania muszą przygotować się na wichury, które pojawią się już w październiku. Szkody wiatr może wyrządzić zarówno w Grecji, jak i we Włoszech. Polska, zdaniem ekspertów, nie ma powodów do obaw. We wrześniu w Polsce przymrozków nie będzie, ale wspomniane wyżej chłodne poranki przygotują małymi krokami Polaków do zbliżającej się zimy. Bezdeszczowy miesiąc podtrzyma ciepłe wspomnienie z wakacji. W październiku możemy się przygotować na pierwsze chłodniejsze dni. Jednak i październik 2019 roku będzie cieplejszy niż w latach ubiegłych. Jeśli zauważymy pewną analogię, ciepłe lato przyniesie wyjątkowo słoneczną jesień. Od listopada zaczną się zimne dni. Mogą pojawić się także przymrozki. Jednak nie będzie zimniej niż normalnie o tej porze roku. Średnia temperatura w dzień będzie według prognoz wynosiła 7 stopni Celsjusza, zaś w nocy 2 stopnie.

Jackowski o lecie. Czy jasnowidz miał rację?

Krzysztof Jackowski o nadchodzącym w Polsce lecie mówił, że będzie ciepłe, suche i długie... Zdaje się, że ta enigmatyczna odpowiedź mogła mieć swoje uzasadnienie. W czerwcu jasnowidz z Człuchowa przewidział, że słoneczną pogodą będziemy mogli się cieszyć aż do połowy września. Obserwując aurę za oknem z pewnością musimy przyznać, że najpopularniejszy jasnowidz w Polsce się nie pomylił.

Sprawdzone wizje Jackowskiego

Krzysztof Jackowski kilka razy się pomylił. I Polacy pamiętają, co mówił o kryzysie gospodarczym w Europie w 2008 roku, które stało się faktem. Sprawdziły się także domniemania o ruchach migracyjnych na starym kontynencie, które są dziś jednym z największych problemów współczesnego świata. Andrzej Lepper, zdaniem Jackowskiego, nie popełnił samobójstwa. Tutaj jednak znaczenie ma również fakt, że jasnowidz znał osobiście polityka i mógł ocenić sytuację, w której się znajdował. Dzięki niemu wiele polskich rodzin odnalazło swoich bliskich. Mężczyzna pomaga także policji w namierzeniu miejsc zbrodni. W 2010 roku przewidział, jako jeden z nielicznych, tragiczne trzęsienie ziemi w Japonii. O tym, kto ma rację w związku z prognozą pogody, Jackowski czy meteorolodzy, dowiemy się już w marcu.    1. Huragan Florence nadciąga nad kontynent. Władze zarządziły wielką ewakuację
    2. Pogoda długoterminowa. Jaka pogoda na początek roku szkolnego?
    3. Klęska żywiołowa w Polsce. UE chce nam dać 12 mln euro wsparcia
Następny artykuł