Jackowski w ostatniej chwili ocalił dziewczynkę przed pedofilem. Po wstrząsającym filmie Sekielskiego warto przypomnieć tę historię

Jackowski w ostatniej chwili ocalił dziewczynkę przed pedofilem. Po wstrząsającym filmie Sekielskiego warto przypomnieć tę historię Źródło: screen youtube.com/tagentv

Krzysztof Jackowski może pochwalić się naprawdę niesamowitymi osiągnięciami. Jednym z nich bez wątpienia jest uratowanie małej dziewczynki z rąk pedofila. Szczególnie teraz warto przypomnieć sobie tę historię.

Krzysztof Jackowski w swojej karierze odniósł już nie jeden sukces. Już sam fakt, że był wielokrotnie proszony o pomoc w rozwiązaniu sprawy przez policję, o czymś świadczy. Jednak nie tylko funkcjonariusze korzystają z jego niezwykłych umiejętności. Robią to również załamani bliscy zaginionych osób, dla których jasnowidz nierzadko jest ostatnią deską ratunku. W tym przypadku jasnowidz z Człuchowa zrobił coś niesamowitego.

Krzysztof Jackowski uchronił dziewczynkę przed pedofilem

Cała sytuacja miała miejsce w 2016 roku i potrafi zmrozić krew w żyłach. W mediach, dziewczynkę, która została uratowana przez Jackowskiego, nazwano Natalią, jednak nie jest to jej prawdziwe imię, ponieważ to zostało zmienione na potrzeby przedstawienia historii szerokiej grupy odbiorców.

Natalia na co dzień mieszka poza granicami naszego kraju, a w dniu porwania miała zaledwie 12 lat. Dziewczynka wraz ze swoją rodziną przyjechała ze Sztokholmu do Polski na święta Bożego Narodzenia, aby wraz z bliskimi świętować w rodzinnym gronie. Nikt nie przypuszczał, że tak radosny okres w roku zamieni się w prawdziwy koszmar.

Dziewczynka zniknęła pierwszego dnia świąt, była to dokładniej niedziela, a już następnego dnia dziadek i ciocia Natalii udali się do Jackowskiego, prosząc o pomoc. Jasnowidz od razu wziął się do pracy, a jego wizja wskazała, że liczy się każda chwila.

 - W poniedziałek przyjechali do mnie ciocia i dziadek dziewczynki. Nie mieli jej zdjęcia, ale przywieźli mi bardzo charakterystyczną bluzę dziewczyny. Poprosiłem o godzinę czasu, abym mógł się skupić - mówił Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jasnowidz nie miał wątpliwości, że dziewczynka żyje, jednak groziło jej niebezpieczeństwo. Jackowski wskazał, że jest w towarzystwie dorosłego mężczyzny i razem z nim będzie podróżować z Gdańska do Poznania. Rodzina natychmiast udała się we wskazane przez jasnowidza miejsce, gdzie okazało się, że Natalia jest wraz z 20-letnim pedofilem, którego poznała na jednym z portali społecznościowych.

Wedle nieoficjalnych informacji dziewczynka była odurzona oraz zakrwawiona. Aleksander L. został zatrzymany po interwencji policji, a sama Natalia trafiła do szpitala. Jackowski nie ma wątpliwości, że mogło dojść do czegoś znacznie gorszego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  2. Miss Polski została ZAMORDOWANA przez stalkera! Przerażające fakty wciąż mrożą krew w żyłach
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Katarzyna Dowbor pokazała na zdjęciu, w jakim będzie spała łóżku. Warunki ma jak księżna Diana
  5. Teraz już nikt nic nie wie o najnowszym partnerze Żyły. Zdziwicie się, co powiedziała sama zainteresowana
  6. Koleżanka Meghan Markle zdradziła, jak księżna zachowywała się w liceum. Niepojęte

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News