Jackowski właśnie zmroził Polaków jak nigdy. Nadciągają straszne wydarzenia, śmierć 41 osób to początek

Jackowski właśnie zmroził Polaków jak nigdy. Nadciągają straszne wydarzenia, śmierć 41 osób to początek Źródło: youtube.com/Duzy w Maluchu

Krzysztof Jackowski nie przestaje przerażać swoimi makabrycznymi wizjami. Po trafnym przepowiedzeniu katastrofy lotniczej pora na kolejne wydarzenia, jakie zobaczył jasnowidz. Jeśli znów ma rację, sytuacja będzie tragiczna.

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich wizji, które co jakiś czas transmituje na żywo w serwisie youtube. Często wydają się enigmatyczne i nieprecyzyjne, jednak zazwyczaj jakiś czas później wszystko staje się jasne. Ostatnio jasnowidz przepowiedział strzelaninę w Nowej Zelandii, pożar katedry w Notre Dame oraz rozbicie samolotu w Moskwie. Jak się okazuje, to był dopiero początek prawdziwego piekła.

Krzysztof Jackowski wiedział, że wydarzy się katastrofa lotnicza. Trafność wizji jest zadziwiająca

Wierni widzowie jasnowidza z Człuchowa już wcześniej byli przygotowani na tragedię w Rosji. Wszystko dzięki przepowiedni, którą usłyszeli z ust wizjonera. Sam Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę na to, że jego przepowiednia była bezbłędna.

- To moje poczucie z samolotem jak zauważyliście potwierdziło się. To moje poczucie na temat Tuska, kiedy mówiłem, że jakieś pretensje do Tuska będą, to nie tyczy Parlamentu Europejskiego, ale wydarzeń na Uniwersytecie Warszawskim - podkreślał.

Faktycznie, podczas jednej z transmisji na żywo ostrzegał przed samolotem, który rozbije się w sąsiednim kraju. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, gdzie wydarzy się tragedia, padło jednak na stolicę Rosji. W wydarzeniu zginęło 41 osób, jednak kolejne wydarzenia mogą zabrać jeszcze więcej istnień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Krzysztof Jackowski miał okropną wizję. Po raz kolejny zginie wiele osób

Krzysztof Jackowski zachęcony sukcesem poprzednich wizji postanowił po raz kolejny zerknąć, co przyniesie przyszłość. Jak się okazało, nie jest dobrze. Wszyscy powinni się przygotować na zdarzenie, które może zabić wielu ludzi.

- Pierwsze odczucie jakie mam. Taka myśl mnie naszła. Skojarzyło mi się takie wielkie publiczne miejsce. Jestem w środku budynku, i w tym budynku jedna osoba, albo kilka osób strzela. Mam wrażenie, że to będzie niedługo. W miejscu gdzie dużo ludzi jest, przechodzi, coś załatwia. Ktoś zacznie strzelać i to się stanie wielką masakrą. Kojarzy mi się jeden lub wielu ludzi, jedna zacznie a pozostałe się do niej dołączą - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Jeśli jasnowidz ma rację, już po raz kolejny w tym roku trzeba się przygotować na atak osób z bronią. Trzeba mieć nadzieję, że skończy się jedynie na strachu, a nie na liczeniu ofiar śmiertelnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ta historia chwyci was za serce! Mąż gwiazdy TVN to jeden ze słynnych braci Zielińskich. Jako chłopiec uciekł z komunistycznej Polski do Szwecji. Schował się pod ciężarówką
  2. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

 

Źródło: youtube

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News